Strona głównaRozrywkaTadeusz Sznuk, legendarny prowadzący "1 z 10" odchodzi? Są konkrety

Tadeusz Sznuk, legendarny prowadzący „1 z 10” odchodzi? Są konkrety

Tadeusz Sznuk – ikona kultowego teleturnieju, niezapomniany prowadzący „1 z 10”, jest postacią nieodłącznie związana z historią telewizji w naszym kraju. Przez dekady witał nas swoim charakterystycznym uśmiechem i gracją, który sprawia, że uczestnicy oraz widzowie czują się jak w domu.

To właśnie on od 1994 roku jest twarzą tego kultowego formatu. Formatu, który urósł do miana „żywej” legendy. „Jeden z dziesięciu” oglądają tak ludzie młodzi, jak i osoby starsze.

Trudno się temu dziwić, bowiem prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej mocno przyciąga uwagę. Przede wszystkim ze względu na dynamiczny przebieg, ciekawe pytania, a także… no właśnie – samego prowadzącego, emanującego opanowaniem i kulturą osobistą.

Koniec 1 z 10 z Tadeuszem Sznukiem. Ostatnie odcinki jesienią?

W rozmowie z przedstawicielem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej udało nam się pozyskać informację, która zapewne nie pocieszy fanów programu, a także sympatyków samego Sznuka. Wszystko wskazuje bowiem na to, że odcinki, które TVP wyemituje jesienią 2024 roku, będą ostatnimi, w których będziemy mogli zobaczyć Tadeusza Sznuka.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Smutne wieści o Arturze Baranowskim. To stało się tuż po występie w „Va banque”

Dziennikarz, który skończył równe 80 lat, przez (także równe) 30 lat z niezwykłą pasją i zaangażowaniem poprowadził aż 142 edycje teleturnieju „1 z 10”. To niewątpliwie imponujący dorobek. Tadeusz Sznuk stał się nie tylko gwiazdą telewizji, ale również symbolem pewnego etosu i profesjonalizmu w pracy.

Decyzja o zakończeniu współpracy Sznuka z telewizją wydaje się być naturalnym przebiegiem wydarzeń. Choć będzie to bez wątpienia smutna chwila dla fanów programu, warto zaznaczyć, że Tadeusz Sznuk zasługuje na godziwy odpoczynek po wieloletniej, świetnej pracy w studio nagraniowym Telewizji Polskiej.

Nie można pominąć faktu, że zakończenie epoki Tadeusza Sznuka w „1 z 10” będzie momentem przełomowym, który z pewnością wzbudzi wiele emocji wśród widzów. Prowadzący ten program nie tylko dostarczał rozrywki, ale również budował pewną więź z widzami.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy