Strona głównaStadion Narodowy dalej nie jest bezpieczny. Gdzie Polska zagra z Albanią?

Stadion Narodowy dalej nie jest bezpieczny. Gdzie Polska zagra z Albanią?

Reprezentacja Polski podczas najbliższego zgrupowania może nie zagrać meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie, bowiem nadal nie jest na nim do końca bezpiecznie.

Twierdza naszej kadry od dawna zmaga się z problemami konstrukcyjnymi, głównie w obrębie dachu. Najważniejsze jest oczywiście bezpieczeństwo, więc wszelkie sportowe zmagania czy imprezy masowe są na ten moment wykluczone.

Na Stadionie Narodowym miało odbyć się marcowe spotkanie eliminacji mistrzostw Europy z Albanią, zaplanowane na 27 marca. Trzy dni wcześniej kadra zagra na wyjeździe z Czechami.

Polska kontra Albania w innym mieście?

Minister sportu Kamil Bortniczuk stwierdził w rozmowie z „RMF FM”, że jego zdaniem mecz  z Albanią reprezentacja Polski nie rozegra na stołecznym obiekcie.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Moim zdaniem mecz Polski z Albanią nie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Podkreślam, to tylko moje zdanie. Ja nie chce być odpowiedzialny za życie tysięcy kibiców, więc nie będę naciskał, żeby to spotkanie odbyło się właśnie tam – powiedział Bortniczuk.

Minister zdradził również, że czarny scenariusz zakłada całkowite rozebranie dachu i położenie go od nowa, co byłoby bardzo kosztowne i bardzo czasochłonne.

Wszystko wskazuje na to, że marcowe starcie z Albańczykami będzie miało miejsce w innym mieście niż Warszawa.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy