Sylwia Peretti podjęła bardzo trudną decyzję. Łzy cisną się do oczu

Straciła ukochanego syna w wypadku samochodowym. W dodatku media atakują Patryka za rzekome spowodowanie katastrofy, wskutek której oprócz niego zginęły jeszcze 3 osoby znajdując się w pojeździe. Sylwia Peretti nie jest w stanie tego znieść. Pytanie: kto z nas by był…

Kobieta, o której usłyszeliśmy po raz pierwszy kilka lat temu, gdy była jedną z głównych gwiazd serialu Królowe życia, przechodzi przez koszmar. Media nie przestają analizować tragedii, która wydarzyła w sobotę. W koszmarnie wyglądającym wypadku samochodowym zginął 24-letni Patryk, syn Peretti, a także trójka jego znajomych. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

POPULARNE DZIŚ: Nowe fakty ws. strzelaniny w Poznaniu. Świadkowie mówią o motywie sprawcy

Sylwia Peretti podjęła trudną decyzję

Do tej pory wiodła życie niemal sielankowe. Jej wpisy w social mediach epatowały pozytywną energią. Właściwie trudno znaleźć kadr, na którym Sylwia Peretti nie byłaby promiennie uśmiechnięta. Jej świat zawalił się w jednej chwili – w minioną sobotę. 

Sylwia Peretti i jej syn Sylwia Peretti i jej syn

Tragiczna śmierć Patryka – co oczywiste – odcisnęła na 42-letniej kobiecie niewyobrażalne piętno. Obecnie jest tak zdruzgotana, że wręcz trudno się z nią porozumieć. Raz jeszcze pokreślmy, że w obliczu takiej traumy, taki stan rzeczy nie może dziwić. Jak dowiedziała się redakcja portalu mPress.pl, Peretti podjęła decyzję o wycofaniu się z życia publicznego, a na pewno z show-biznesu. Na stałe czy czasowo? Tego nie wiemy. Jak usłyszeliśmy: „zawiesza aktywność”. 

POPULARNE DZIŚ: Serce pęka. Tak Sylwia Peretti zareagowała na informację o śmierci syna

Pewne jest jedno: chce w spokoju przeżyć żałobę i bez zbędnego rozgłosu pochować syna. Zainteresowania ze strony mediów i fanów oczywiście nie uniknie. Natomiast bynajmniej nie chce teraz udzielać się w mediach społecznościowych, udzielać wywiadów prasie czy brać udziału w pracach nad nowymi programami. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły