TVP zrobi czwartą już wersję „The Voice”. Nikt się tego nie spodziewał!

„The Voice of Poland” jest jednym z najpopularniejszych programów w tej kategorii w naszym kraju. Show mamy przyjemność oglądać od 2013 roku i do dnia dzisiejszego powstały już trzy wersje programu. Teraz okazuje się, że szykuje się czwarta!

Telewizja Polska niespodziewanie zaproponowała ukraińskiej telewizji produkcje „The Voice Ukraine” w Polsce! Ta propozycja jest niezwykle hojna, gdyż ukraińska telewizja nie poniesie żadnych kosztów w związku z produkcją. Mateusz Matyszkowicz postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

– Telewizja Polska ma umowę licencyjną na The Voice of Poland. Jesteśmy w bliskim kontakcie z telewizjami ukraińskimi. Na Ukrainie licencję na Voice ma stacja 1+1, ale nie ma w tym momencie mocy produkcyjnych, realizacyjnych ani budżetowych do stworzenia takiego projektu. Zaprosiliśmy nadawców ukraińskich, żeby zrobili The Voice of Ukraine u nas, w naszym studio, w naszej scenografii, w języku ukraińskim – powiedział nowy prezes TVP w Super Expressie.

Kiedy zobaczymy nowe „The Voice”?

Show ma być gotowe już jesienią tego roku. Z racji tego, że TVP robi to w formie nieodpłatnej zachowa dla siebie licencję na dystrybucje tego na kraj. Ten ruch pozwoli obejrzeć program obywatelom Ukrainy przebywającym w Polsce w ich języku i z ich gwiazdami.

Okazuje się, że to nie koniec nowości w TVP. Mateusz Matyszkowicz zapowiedział, że przygotowuje jeszcze kilka programów rozrywkowych. Nowy prezes TVP nie wyjawił o jakie dokładnie programy chodzi. Na pewno w niedługim czasie przekonamy się co szykuje Telewizja Polska dla swoich widzów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx