Zapała i Kajrowicz pokłócili się na scenie. Prowadząca musiała im przerwać

POPULARNE DZIŚ

O kłopotach Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz pisaliśmy już kilka tygodni temu. Niestety, nie jest tutaj mowa tylko o słabnącej popularności ich nowych produkcji. Również między nimi ma dziać się coś niedobrego.

Do nietypowych scen doszło na scenie podczas jednego z ostatnich koncertów pary znanej głównie z utworu „Miłość w Zakopanem”. Doszło między nimi do sprzeczki, którą… musiała przerwać prowadząca całą imprezę. Spora część widowni była zdumiona. 

Zaledwie kilka dni temu spekulowaliśmy na te temat tego, że Sławomir Zapała – aby utrzymać firmę w ryzach – będzie musiał zmienić model biznesowy. Przynajmniej na jakiś czas. Albowiem już od dłuższego czasu pieniądze, jakie inwestuje w utwory i teledyski „nie chcą” się zwracać. 

Kłótnia na scenie. Sławomir i Kajra na rozdrożu? 

Sprzeczka, którą opiszemy miała rzekomo charakter parasatyryczny. Wielu jednak odebrało słowa Magdaleny Kajrowicz (Kajry) jako próbę lekkiego ośmieszenia swojego męża. 

W pewnym momencie, gdy para ponownie pojawiła się na scenie, Zapała zażartował w kierunku publiczności. Kobieta zapowiadająca Sławomira i Kajrę przypomniała, że tego akurat dnia wypada międzynarodowy Dzień Bielizny. Na to gwiazdor odparł, że nie miał o tym pojęcia. W innym razie miałby ją na sobie. Wtem wkroczyła małżonka. 

Usiłowała przerwać legendarny „żenujący żart prowadzącego”, widząc niewielkie rozbawienie wśród publiczności. Zapała brnął jednak dalej. Wypomniał partnerce, że ta zawsze kręci nosem po koncertach, gdyż spada na nią obowiązek prania brudnej odzieży. Wówczas Magdalena Kajrowicz odparła: – Ale to przecież ty robisz u nas pranie – niejako stawiając Zapałę w roli „pantoflarza”. 

Osobliwą dyskusję postanowiła przerwać prowadząca. Zasugerowała, by – dosłownie i w przenośni – Sławomir i Kajra prali swoje brudy u siebie w domu. 

Związek w rozsypce? 

Para niczego jeszcze nie potwierdziła. Jednakże – powołując się na swoje źródła – już końcem lipca donosiliśmy, że Zapała i Kajrowicz są bliscy rozstania.

Ma nie chodzić o pieniądze czy podział zysków. Para miała natomiast zacząć dostrzegać, że nie uzupełniają się wzajemnie tak, jak wcześniej. Tak, jakby coś wypaliło się nie tylko w ich karierze zawodowej, ale i w życiowej relacji. Mamy jednak nadzieję, że koniec końców wszystko się ułoży, a już wkrótce Sławomir i Kajra będą święcić same sukcesy.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x