Strona głównaTelewizjaTVPŻona Piotra Pręgowskiego też grała w "Ranczu". Mało kto wie, z kim...

Żona Piotra Pręgowskiego też grała w „Ranczu”. Mało kto wie, z kim żyje serialowy Pietrek

Patryk Pietrek to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci z serialu „Ranczo”. Niewysoki, fajtłapowaty bywalec ławeczki, który jednak w nowszych sezonach stanął na nogi i – po powrocie z emigracji – stał się znanym muzykiem. W serialu dzielił życie z Jolą, krewną Więcławskiej. Natomiast w prawdziwym życiu żoną Piotra Pręgowskiego jest Ewa Kuryło, także aktorka z „Rancza”. 

Ciekawostką jest, że Piotr Pręgowski – mimo, iż w serialu uchodził za młokosa – jest najstarszym z aktorów, którzy zasiadali na kultowej ławeczce przed sklepem w Wilkowyjach. Obecnie ma 68 lat, urodził się w 1954 roku. Oczywiście wyłączając z tego zestawienia śp. Franciszka Pieczkę.

Żona Piotra Pręgowskiego też grała w „Ranczo”. W kogo wcielała się Ewa Kuryło?

Kolejnym faktem, który niekoniecznie jest znany wszystkim serialu jest to, że prywatnie serialowy Pietrek związany jest z inną aktorką, która wcielała się w opisywanej produkcji w nie mniej znaczącą rolę.

Jaką? Otóż Ewa Kuryło (67 lat) w „Ranczu” grała dyrektorkę miejscowej szkoły. Teraz już na pewno wiecie, o kim mowa i macie przed oczami wizerunek tej doświadczonej aktorki. Tym niemniej załączamy fotografię:

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Piotr Pręgowski żona Ranczo Ewa Kuryło

Pręgowski Kuryło Ranczo

Długa historia miłości i córka Zofia

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski bynajmniej nie poznali się na planie kultowego „Ranczo”, które do 2016 r. emitowała TVP. Historia ich miłości sięga aż lat 80. Pobrali się w 1982 roku. Połączyła ich wspólna pasja do aktorstwa.

Małżeństwo ma córkę – Zofię Pręgowską, która obrała podobną drogę zawodową, jak jej rodzice. Mianowicie została reżyserką. Dziś kobieta ma 40 lat. Ukończyła reżyserię na PWSFTViT w Łodzi, a jej dorobek zawodowy wciąż się powiększa.

Piotr Pręgowski Zofia Pręgowska córka

Miała już okazje odpowiadać za montaż, reżyserie czy scenografię w wielu produkcjach. Głównie były to filmy dokumentalne i etiudy. Zajmowała się także produkcją oraz jej nadzorem.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy