Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pokazała się bez makijażu i filtrów

POPULARNE DZIŚ

Agnieszka Kotońska jest znana z programu TTV, „Gogglebox. Przed telewizorem”. Celebrytka jest kojarzona z mocnym makijażem i zawsze wymodelowanymi włosami. Tym razem jednak postanowiła pokazać się w całkiem naturalnym wydaniu.

Program „Gogglebox. Przed telewizorem” cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie oglądają produkcję TTV. Jak to zawsze bywa, uczestnicy reality show stali się rozpoznawalni w całej Polsce. Agnieszka Kotońska nie jest wyjątkiem.

Celebrytka jest jedną z ulubionych postaci w programie. Jej charakter i osobowość sprawiły, że szybko zebrała rzeszę wiernych fanów. Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy internautów.

Naturalna Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem

Agnieszkę Kotońską widzimy najczęściej z nienagannie wystylizowaną fryzurą i z wyrazistym makijażem. Kobieta postanowiła pokazać swoim fanom, jak wygląda w wydaniu no filter i no make-up. Jak widać, celebrytka nie wstydzi się swojego naturalnego wyglądu.

Nagranie przedstawia gwiazdę „Gogglebox. Przed telewizorem” w czasie nakładania makijażu. Najpierw widzimy ją w całkowicie naturalnym wydaniu. Agnieszka Kotońska później prezentuje delikatny makijaż. Fryzura celebrytki też się zmienia, na początku nagrania widzimy upięte włosy, a później możemy zobaczyć bujne loki, tak charakterystyczne dla celebrytki.

Agnieszka Kotońska bez makijażu styczeń 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x