Jak wyglądał kiedyś Sebastian „Jezus” z „Chłopaków do wzięcia”? „Ale z niego przystojniak”!

POPULARNE DZIŚ

W jednym z ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia” mieliśmy okazję poznać Sebastiana, nazywanego „Jezusem”. Długie włosy i broda są jego znakami rozpoznawczymi. Jak wyglądał kiedyś? Nie rozpoznalibyście go na ulicy.

Od 2012 roku na antenie Polsatu Play możemy oglądać serial dokumentalny „Chłopaki do wzięcia”. W tym nietypowym programie mamy okazję zobaczyć zmagania mężczyzn w ich drodze do miłości. Bohaterowie przedstawiani w show są zazwyczaj mieszkańcami małych wsi. Często też ich sytuacja życiowa nie jest najlepsza.

Tak wyglądał kiedyś Sebastian „Jezus” z „Chłopaków do wzięcia”

O popularności tego programu może świadczyć to, że do tej pory powstały już 22 sezony „Chłopaków do wzięcia”. Bohaterem jednej z ostatnich edycji był Sebastian nazywany „Jezusem” w związku ze swoim charakterystycznym wyglądem.

Mężczyzna jest pasjonatem ekologicznego stylu życia i natury. Jego styl ma mieć związek z tym, że taki wygląd pozwala na łatwiejszą asymilację z naturą. Jak się okazuje to nie pierwszy występ Sebastiana w telewizji.

Mogliśmy go zobaczyć w programie „Druga twarz”. Produkcja TTV opierała się na metamorfozach uczestników, którzy mogli się pochwalić niecodziennym wyglądem. To jak kiedyś prezentował się „Jezus” z „Chłopaków do wzięcia” wzbudziło zaskoczenie i zachwyt wśród fanów. Ich zdaniem, gdyby tak wyglądał odnalazłby miłość bez większego problemu.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x