Będą tłumy w Biedronce. Szykujcie się na poniedziałek 21 listopada

POPULARNE DZIŚ

Posiadacze karty Moja Biedronka znów wybiorą się na łowy. Bez wątpienia w poniedziałek 21 listopada 2022 r. w sklepach sieci spod znaku sympatycznego owada będą kolejki. Przedstawiono bowiem propozycje na kolejny tydzień. Piwo, chipsy i nie tylko – w bardzo mocno zaniżonych cenach. 

Najbardziej oblegana przez Polaków sieć dyskontów? Najprawdopodobniej niemal każdy z nas postawiony przed takim pytaniem odparłby bez większego zawahania: Biedronka. Tym bardziej, że sklepów działających pod tym szyldem mamy w Polsce tysiące. Pojawiają się już nawet w najmniejszych miasteczkach.

Wbrew temu, co wielu sądzi, Biedronka nie jest polską siecią. Była nią do 1999 roku. Obecnie natomiast zarządza nią portugalska spółka handlowa Jeronimo Martins, dla której rynek polski jest istną żyłą złota. To ciekawe – zwłaszcza gdy wziąć pod uwagę, że firma posiada sklepy również w rodzimej Portugalii oraz w Kolumbii.

Martyniuk podbija stawkę? Wiemy, ile Zenek zarobi na Sylwestrze Marzeń TVP 2023

Promocje w Biedronce na poniedziałek 21 listopada 2022: piwo nawet połowę taniej

Jak wiemy, trwa właśnie Mundial w Katarze, na którym obecna jest reprezentacja Polski. Największym zainteresowaniem cieszyć się będą zatem najpewniej takie produkty jak „podręczne” przekąski, piwo i inne napoje. I tutaj w gazetce znajdujemy naprawdę ciekawe promocje. Pamiętajmy, że poniedziałek 21 listopada to dzień poprzedzający pierwszy mecz Polaków na Mistrzostwach Świata.

Szczególnie „złocisty trunek” został objęty bardzo atrakcyjną przeceną. Szczegóły? Proszę bardzo:

  • Heineken puszka – 2,99 zł / szt., zamiast 3,69 zł. Kup 2x 4-pak, a drugi dostaniesz 36% taniej
  • Hopfe puszka – 1,99 zł / szt., zamiast 2,69 zł. Kup 2x 4-pak, a drugi dostaniesz 52% taniej
  • Żubr puszka – 2,39 zł / szt., zamiast 3,29 zł. Kup 2x 6-pak, a drugi dostaniesz 55% taniej!

Promocje objęły też piwa smakowe. Kupując Desperadosa w butelce 580 ml, drugiego otrzymasz blisko połowę taniej (44 procent). Opłaca się zatem złapać dwie butelki, zamiast jednej. Co jeszcze?

Biedronka z myślą o kibicach – znów kuszą ofertą 2+1

Bardzo kusząca przecena dotyczy także chipsów Crunchips. Tutaj znów zastosowano promocję 2+1. Kupując 2 paczki o gramaturze 140 g, trzecią otrzymasz gratis. Można oczywiście mieszać smaki.

Smutne słowa Sylwestra Maciejewskiego. „Muszę trochę pieniędzy uskładać”

Kabanosy? Także w promocji. Kupując 2 paczki kabanosów Tarczyński Exclusive, za tę drugą zapłacisz tylko 24 proc. wartości początkowej. Oznacza to oczywiście, że Biedronka przeceniła produkt aż o 76 procent. Podobnie z napojami. Fanta, Sprite i tonik Kinley w butelce 1,75L – 5,49 zł. Natomiast druga sztuka: 52% taniej!

Źródło: biedronka.pl

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x