Strona głównaSportMundial 2022Boniek wytypował wynik meczu Katar - Ekwador. Totalnie wtopił

Boniek wytypował wynik meczu Katar – Ekwador. Totalnie wtopił

Zbigniew Boniek uchodzi w Polsce za człowieka, który doskonale zna się na piłce nożnej. W niedzielę nie udało mu się jednak poprawnie wytypować wyniku meczu rozpoczynającego Mundial 2022 – pomiędzy Katarem a Ekwadorem.

Mimo, że Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbywają się w tym roku o nietypowej porze roku, a także w nietypowym miejscu, i tak większość piłkarskich zapaleńców czekała na start turnieju. Niektórzy obstawiali wynik meczu Katar – Ekwador u bukmacherów. Inni dzielili się przewidywaniami na Twitterze.

Boniek typował wynik meczu Katar – Ekwador. Totalnie spudłował

Tak właśnie zrobił Zbigniew Boniek. Były, wybitny piłkarz reprezentacji Polski, a także niedawny prezes PZPN, zupełnie jednak nie trafił. Strzelał bowiem, że spotkanie gospodarzy turnieju z reprezentacją Ekwadoru zakończy się remisem 1-1. Tymczasem – jak wiemy – ekipa z Ameryki Płd. wygrała 2-0. A wynik ten i tak był najniższym wymiarem kary. Zwłaszcza, że sędziowie wyraźnie sędziowali „pod Katar”.

https://www.youtube.com/watch?v=06JU9rgmARk

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

W dzień inauguracji MŚ Boniek napisał na Twitterze: – Miłej niedzieli i dzisiaj 1-1. Przekaz, choć zwięzły, wyglądał na wygłoszony z całkiem dużą nutą pewności. Jak już jednak wiemy, typ Zbigniewa Bońka się nie spełnił.

Ekwadorczycy zdominowali reprezentację Kataru i wygrali dwoma golami, choć mogli wyżej. Ale co mogli zrobić, gdy już w 3. minucie gry włoski sędzia Daniele Orsato anulował im prawdopodobnie prawidłowo zdobytą bramkę. Nie doczekaliśmy nawet powtórek pozwalających stwierdzić czy faktycznie był spalony.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Ostatnie newsy