Były mąż Dody aresztowany! Emil S. usłyszał nowe zarzuty

Sąd Okręgowy w Warszawie po zażaleniu złożonym przez prokuraturę podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Emila S., byłego męża Dody. 

O Emilu S. zrobiło się znów głośno w lutym. Biznesmen usłyszał wtedy dodatkowe zarzuty, między innymi dotyczyły one przywłaszczenia prawie 5 milionów złotych. Pieniądze miały być przeznaczone na produkcję filmu.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

To nie pierwszy konflikt z prawem byłego męża Dody. Wcześniej ciążyło na nim 45 innych zarzutów. Prokuratura złożyła zażalenie i skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Emila S. PAP poinformowała o sprawie, a rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdziła informację.

– Na skutek zażalenia Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Sąd Okręgowy zmienił decyzję Sądu Rejonowego i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec Emila S. – możemy przeczytać na stronie PAP.

Emil S. usłyszał 50 dodatkowych zarzutów

Biznesmen miał usłyszeć 50 dodatkowych zarzutów i zostać zatrzymany we wtorek. Głównie rozchodzi się o przywłaszczenie powierzonego mienia w postaci 4,7 miliona złotych. Emil S. miał przetransferować środki pieniężne przeznaczone na produkcje filmu na rachunek bankowy spółki maltańskiej.

– Z ustaleń śledztwa wynika, że Emil. S. działając jako prezes spółki, pomimo zawartych umów inwestycyjnych o finansowanie produkcji filmowej oraz upływu zawartych w umowach terminów, nie wyprodukował i nie wprowadził do dystrybucji dzieła filmowego, a środków pieniężnych nie zwrócił inwestorom, lecz przetransferował na rachunek bankowy spółki maltańskiej – przekazała Aleksandra Skrzyniarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły