Strona głównaRozrywkaShowbiznesDorota Szelągowska opublikowała swoje nagie zdjęcie!

Dorota Szelągowska opublikowała swoje nagie zdjęcie!

Dorota Szelągowska udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało poruszenie. Gwiazda pozuje tam nago i porusza ważny temat. Trzeba przyznać, że udało się jej przyciągnąć uwagę internautów.

Dorota Szelągowska jest znana głównie ze swojej pracy w TVN-ie. Gwiazda prowadzi popularny program „Totalne remonty Szelągowskiej” za którego sprawą zyskała rozpoznawalność w naszym kraju.

Niektórzy uważają, że rady Doroty Szelągowskiej są nieocenione, jej wyczucie gustu sprawiło, że z jej rad korzysta mnóstwo widzów TVN. Gwiazda przyznała, że chorowała na nerwicę lekową, to właśnie ten temat porusza jej niecodzienny post w mediach społecznościowych.

Dorota Szelągowska mówi o nerwicy lękowej

Celebrytka otwarcie oznajmiła, że odważne zdjęcie ma przyciągnąć uwagę internautów. Okazuje się, że to był dobry ruch, gdyż o fotografii mówią wszyscy. Dorota Szelągowska chciała dotrzeć do jak największej liczy osób.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Gdy 20 lat temu nerwica lękowa i ataki paniki sprawiły, że przestałam wychodzić z domu, szukałam jakiejkolwiek iskierki nadziei, że to się może skończyć. Wszędzie szukałam. I było średnio z efektami. Po to te cycki i po to to piszę. Bo jeśli dotrze to, do choć jednej osoby, która myśli, że z tego nie ma wyjścia to warto. Więc jeśli jesteś właśnie w podobnym stanie, to chcę Ci powiedzieć, że to się kończy, można z tego wyjść, może być lepiej. Po prostu, że jest nadzieja – zaczęła gwiazda TVN.

Coraz częściej mówi się o tego typu zaburzeniach, okazuje się, że jest to poważny problem naszego społeczeństwa i mnóstwo ludzi zmaga się z podobnymi przypadłościami. Dorota Szelągowska wspomina swoją przeszłość.

– Gdyby ktoś te dwadzieścia lat temu powiedział mi, że kiedykolwiek będę leżeć na maleńkiej tajskiej wyspie – nie uwierzyłabym. Zresztą nie uwierzyłabym też, że pojadę pociągiem do Krakowa, albo autobusem do centrum. Wyjdę z psem, pójdę do sklepu… Każdy ruch, każda aktywność była okupiona potwornym wysiłkiem i lękiem. Jeszcze dwa lata temu na myśl o tym, że gdzieś polecę samolotem robiło mi się słabo – wyznaje Dorota Szelągowska.

Celebrytka wyznaje, że jedyną drogą, by wyjść z tego typu zaburzeń jest dobra terapia i odpowiednio dobrane leki. Gwiazda wspomina też, że jej obecny stan jest skutkiem cięzkiej pracy nad sobą.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy