Katarzyna Cichopek tego nie zapomni. Niesmaczny żart gwiazdy Polsatu

POPULARNE DZIŚ

Katarzyna Cichopek może być naprawdę smutna. Andrzej Piaseczny pozwolił sobie na niesmaczny żart dotyczący jej rozstania z Marcinem Hakielem. To mogło zaboleć.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są parą już od wielu miesięcy. Choć oboje wypowiadali się o sobie z szacunkiem i zaznaczali, że nie chcą publicznie prać brudów, to media bardzo żyły tym rozstaniem. Jak się okazuje, nie tylko one.

Rozstanie Cichopek i Hakiela przedostało się nawet do programu „Taniec z Gwiazdami”. Jednym z jurorów hitu Polsatu jest Andrzej Piaseczny, który w jednym z odcinków postanowił zażartować z rozwodu znanej pary.

Wszystko wydarzyło się po tym, jak Michał Mikołajczak i Julia Suryś zatańczyli walca wiedeńskiego i nie zachwycili jurorów. Najostrzejsze słowa padły jednak z ust Andrzeja Piasecznego. Wycelowane były głównie w Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

– Proszę się nie martwić, panie Michale, oni są naprawdę bardzo przychylni, choćby nie wiem, jak to ukrywali. Aczkolwiek faktycznie, proszę rozkręcać się troszkę szybciej, bo nasz program będzie trwał jednak troszkę krócej niż publiczny rozwód Cichopek z Hakielem, więc czas nas goni. Liczymy na pana – powiedział wokalista.

”]

Taka wypowiedź może nie spodobać się znanej parze. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w marcu i bardzo prosili, by publicznie nie komentować ich wyboru. Sami publicznie wypowiadają się o sobie bardzo dobrze.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  1. Ziobro: rozszerzyliśmy granice obrony koniecznej, by napadnięty mógł się bronić bez obaw
  2. Przepiękna Magda z Hotel Paradise. Jej zdjęcia rozpalają zmysły [FOTO]
  3. PKO BP podjął bardzo ważną decyzję. Chodzi o pieniądze milionów Polaków

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x