Katarzyna Dowbor znalazła nową pracę. Oficjalnie to ogłosiła

Gdy początkiem maja stało się jasne, że Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już programu „Nasz nowy dom”, widzowie Polsatu nie kryli złości, a zarazem smutku. Wielu przewidywało, że po utracie tej pracy znana dziennikarka przejdzie na emeryturę. Jak się właśnie okazało, nic bardziej mylnego.

Ogromny smutek zapanował wśród sympatyków „Naszego nowego domu”. Oto bowiem – zaledwie 4 miesiące po objęciu funkcji dyrektora programowego – Edward Miszczak z dnia na dzień „podziękował za współpracę” doświadczonej prowadzącej. Przez chwilę nie było wiadomo, jak Katarzyna Dowbor sobie z tym wszystkim poradzi.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Sama przyznała przecież – zresztą podobnie jak jej koledzy i koleżanki z pracy – że nagłe zwolnienie było dla niej niemałym zaskoczeniem. Emerytura? Skądże! 64-letnia prezenterka szybko znalazła sobie nowe zajęcie. Uchyliła fanom rąbka tajemnicy.

Nowa praca? Co teraz robi Katarzyna Dowbor

Jak wiadomo, tuż po odejściu Katarzyny Dowbor, na plan programu „Nasz nowy dom” weszła Elżbieta Romanowska. Jednakże poprzedniczka ani myśli się załamać. Szybko oznajmiła, co będzie teraz robić. Takie wieści bez wątpienia ucieszą jej fanów.

Czy dołączy do ekipy innej stacji telewizyjnej? Oficjalnie – przynajmniej na tę chwilę – nic na ten temat nie wiadomo. Natomiast sama Dowbor przyznaje, że w najbliższym czasie ma zamiar działać na własną rękę. „Chce poświęcić się temu, co najbardziej kocha – dekorowaniu wnętrz, zwierzętom, gotowaniu” – podaje portal pomponik.pl. Gdzie będzie można ją oglądać? 

Otóż Katarzyna Dowbor zapowiedziała, że od teraz będzie sama sobie szefem. Z fanami będzie komunikować się głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najpewniej głównie poprzez Facebook oraz Instagram.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły