Krzysztof Jackowski podzielił się przerażającą wizją dla Polski

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Jego przepowiednie wciąż biją rekordy popularności w sieci. Najaktywniejszy jest na platformie YouTube, gdzie ostatnio wygłosił nową niepokojącą przepowiednię. 

Niepokojące słowa Krzysztofa Jackowskiego padły podczas jednej z transmisji na żywo. Jasnowidz przestrzegał przed działaniem wojsk międzynarodowych na terenie RP.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

– Pierwsze to, co czuję, to nie wydarzy się nagle, tylko to będzie narastało ze strony Polski – napięcie przy granicy z Białorusią – powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski apeluje zachowanie spokoju

Jackowski mówił także o narastającym napięciu dodając, że w przeciągu dwóch lub trzech miesięcy, pewne części Polski będą mocno obwarowane wojskowym sprzętem. Jasnowidz wspomniał, że stosowana narracja będzie mówiła o incydentalnych zdarzeniach na granicy. dodał jednak, że to tłumaczenie będzie „na wyrost”.  

Wizjoner sądzi, że to, co dzieje się na wschodniej granicy, będzie tylko pretekstem do wyposażenia polskiej armii w nową broń, na większą skalę niż do tej pory. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły