Strona głównaLaluna Unique pokazała zdjęcia zaraz po operacji. Nie wygląda to dobrze (FOTO)

Laluna Unique pokazała zdjęcia zaraz po operacji. Nie wygląda to dobrze (FOTO)

Laluna Unique już słynie ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych. „Królowa życia” właśnie jest po kolejnej z nich i pokazała zdjęcia. Tym razem poprawki dotyczyły twarzy celebrytki.

Laluna Unique jest jedną z postaci, które mogliśmy poznać przy okazji emisji programu „Królowe życia”. Celebrytka bez wątpienia zapada w pamięć, jej niecodzienny wygląd zwraca uwagę. Styl bycia Laluny zapewnił jej wielu wiernych fanów.

Produkcja programu „Królowe życia” została wstrzymana, mimo tego bohaterki show nadal robią karierę. Laluna Unique aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 450 tysięcy internautów.

„Módlcie się, żebym przetrwała noc” – mówi Laluna Unique

Celebrytka dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia. Spora część jej postów i relacji dotyczy operacji plastycznych. „Królowa życia” często odwiedza stolicę medycyny estetycznej. Laluna Unique odwiedziła Turcję tym razem, by poprawić sobie twarz.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Celebrytka jakiś czas temu przyznała, że na operacje wydała do tej pory aż ponad 2 miliony złotych. Laluna Unique mimo tego nie zatrzymuje się i nadal kontynuuje swoją podróż do idealnego wyglądu.

W mediach społecznościowych „królowej życia” możemy zobaczyć jej zdjęcia zaraz po operacji. „Módlcie się, żebym przetrwała noc” – mówi Laluna. Fotografie i nagrania przedstawiają opuchniętą twarz celebrytki w opatrunku. Czy warto tak cierpieć dla urody?

Laluna Unique pokazała zdjęcia po operacji plastycznej styczeń 2023

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy