Paris Hilton została mamą! Słowa celebrytki budzą niepokój

POPULARNE DZIŚ

Paris Hilton ogłosiła, że wraz ze swoim partnerem, Carterem Reumem doczekali się pociechy. Jest to pierwsze dziecko celebrytki. Pewne jej słowa wywołały niepokój i poruszenie wśród internautów.

Paris Hilton od lat jest jedną z czołowych celebrytek w Stanach Zjednoczonych. Jej kariera medialna od wielu lat rozwija się w zawrotnym tempie. Gwiazda jest prawdziwą businesswoman, projektuje modę, jest DJ-ką, wydała sporo piosenek, a to nie koniec jej obecności w show-biznesie.

Paris Hilton skorzystała z pomocy surogatki

Dwa lata temu celebrytka ogłosiła, że chce zostać matką. W 2021 roku gwiazda rozpoczęła proces zapłodnienia in vitro. Życie Paris Hilton w ostatnich latach nie było już tak intensywne jak w przeszłości, więc mogła na spokojnie pomyśleć o rodzinie.

– Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. (…) Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę – mogliśmy usłyszeć w programie „The Trend”.

Paris Hilton właśnie ogłosiła, że doczekała się w końcu swojej pociechy. Serwis „People” potwierdził informację, że para skorzystała z pomocy surogatki. Celebrytka powitała na świecie swojego pierwszego syna. Gwiazda jeszcze nie zdradziła imienia swojej pociechy.

Internauci zwrócili uwagę na słowa Paris Hilton. Ich zdaniem budzą niepokój. Chodzi dokładnie o to, że celebrytka mogła wybrać, czy woli jedno dziecko, czy może bliźnięta, chłopca czy dziewczynkę. Zdaniem fanów jest to trochę przerażające.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x