Leszek Miller: Zagłosuję na KO. Chcę, żeby PiS przegrał wybory

Były premier i przewodniczący SLD Leszek Miller w rozmowie z Radiem Zet szczerze wyznał, że nie ma zamiaru głosować na Prawo i Sprawiedliwość. Większe wrażenie na nim wywarł bowiem program Platformy Obywatelskiej.

Millerowi podoba się obecny program opozycji i jego zdaniem na ten moment to właśnie głos oddany na Koalicję Obywatelską jest najrozsądniejszym z możliwych wyborów.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Wprawdzie Koalicja Obywatelska ani razu nie znalazła się na szczycie, ale ja myślę, że coraz bardziej do świadomości wyborców, zwłaszcza tych niezdecydowanych, będzie docierać to, że trzeba oddać głos na tych, którzy mają szansę wygrać – powiedział Miller w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim.

Miller nie chce, aby PiS dalej rządził

Dlaczego Miller zagłosuje na opozycję? Były premier z charakterystyczną dla siebie szczerością argumentował: – Ponieważ nie chcę, aby PiS wygrał wybory.

Zdaniem Millera głosowanie na inne ugrupowania niż PiS i KO mija się z celem, bowiem, jak sam mówi, trzeba głosować na tę opcję, która ma szansę na zwycięstwo.

– Ci, którzy będą głosować na inne partie, muszą już z góry założyć, że nie głosują na ugrupowanie, które wygra wybory.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły