Lewandowski powiedział o tym, jak długo chce jeszcze grać w piłkę

Robert Lewandowski przyzwyczaił nas do znakomitej dyspozycji, pomimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku. Gwiazdor Barcelony chce jak najdłużej grać w piłkę.

Lewandowski latem ubiegłego roku zamienił Bayern Monachium na Barcelonę. „Duma Katalonii” zapłaciła za niego 50 milionów euro.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Tak wielkie pieniądze za napastnika, który ma na karku 34-lata to bezprecedensowe wydarzenie. Szefowie Barcelony wiedzą jednak o tym, jak znakomicie prowadzi się Polak i jak świetnie wygląda pod względem fizycznym.

Jak długo jeszcze potrwa kariera Lewandowskiego?

Lewandowski od wielu lat uchodzi za piłkarza, któremu urazy oraz słabsza forma praktycznie się nie przydarzają.

Popularny „Lewy” słynie z dbania o swoje ciało w nadzwyczajnym stopniu. To pozwala mu utrzymywać się na topie tak długo.

Ile jeszcze potrwa kariera najlepszego strzelca reprezentacji Polski? Lewandowski zadeklarował, że na pewno nie ma zamiaru zawieszać butów na kołku w najbliższym czasie.

– Na razie nie zaprzątam sobie tym głowy, ponieważ wiem, że na najwyższym poziomie  jestem w stanie grać jeszcze przez kilka lat. Jak długo dokładnie? Nie wiem, zobaczymy, ale jestem pewny, że więcej niż rok czy dwa. Chciałbym, aby to trwało jak najdłużej – powiedział Lewandowski dla „Revista Barca”.

Lewandowski aktualnie leczy delikatny uraz uda. Do gry powinien wrócić już w najbliższą niedzielę, kiedy to Barcelona w Bilbao zmierzy się z tamtejszym Athletikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły