Strona głównaLewandowski powiedział o tym, jak długo chce jeszcze grać w piłkę

Lewandowski powiedział o tym, jak długo chce jeszcze grać w piłkę

Robert Lewandowski przyzwyczaił nas do znakomitej dyspozycji, pomimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku. Gwiazdor Barcelony chce jak najdłużej grać w piłkę.

Lewandowski latem ubiegłego roku zamienił Bayern Monachium na Barcelonę. „Duma Katalonii” zapłaciła za niego 50 milionów euro.

Tak wielkie pieniądze za napastnika, który ma na karku 34-lata to bezprecedensowe wydarzenie. Szefowie Barcelony wiedzą jednak o tym, jak znakomicie prowadzi się Polak i jak świetnie wygląda pod względem fizycznym.

Jak długo jeszcze potrwa kariera Lewandowskiego?

Lewandowski od wielu lat uchodzi za piłkarza, któremu urazy oraz słabsza forma praktycznie się nie przydarzają.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Popularny „Lewy” słynie z dbania o swoje ciało w nadzwyczajnym stopniu. To pozwala mu utrzymywać się na topie tak długo.

Ile jeszcze potrwa kariera najlepszego strzelca reprezentacji Polski? Lewandowski zadeklarował, że na pewno nie ma zamiaru zawieszać butów na kołku w najbliższym czasie.

– Na razie nie zaprzątam sobie tym głowy, ponieważ wiem, że na najwyższym poziomie  jestem w stanie grać jeszcze przez kilka lat. Jak długo dokładnie? Nie wiem, zobaczymy, ale jestem pewny, że więcej niż rok czy dwa. Chciałbym, aby to trwało jak najdłużej – powiedział Lewandowski dla „Revista Barca”.

Lewandowski aktualnie leczy delikatny uraz uda. Do gry powinien wrócić już w najbliższą niedzielę, kiedy to Barcelona w Bilbao zmierzy się z tamtejszym Athletikiem.

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy