Magda Gessler prosi o pomoc. Chodzi o ogromne długi

Magda Gessler ma ogromne długi – takie informacje krążą w mediach już od kilku lat. Zaległości finansowe restauratorki znanej z „Kuchennych rewolucji” TVN-u, wobec wielu osób, mają sięgać kilkuset tysięcy złotych. 

Najważniejsze informacje dnia:

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Ogromna popularność pomaga Magdzie Gessler zarabiać spore pieniądze. Nie tylko dzięki kontraktowi z telewizją TVN, ale też „dodatkowej” działalności. Dodatkowej bierzemy w cudzysłów, gdyż tak naprawdę prowadzenie lokali gastronomicznych oraz sprzedaż książek firmowanych swoim nazwiskiem, to w ostatnich latach główne obszary działalności Magdy Gessler. 

Magda Gessler – długi, które ciągną się za nią latami

Nie tylko serwisy stricte plotkarskie, ale i bardziej cenione tytuły pisywały o zaległościach finansowych, jakie mają ciągnąć się za Magdą Gessler. Czytaliśmy o nich m.in. w serwisie warszawa.naszemiasto.pl czy gwiazdy.wp.pl

Prawnicy Magdy Gessler wciąż dwoją się i troją, by przekonać opinię publiczną, że restauratorka wcale nie ma długów. Mimo tego, w Internecie wciąż własnym życiem żyje informacja o tym, że Gessler jest winna swojemu dawnemu przyjacielowi – Wojciechowi Ziemskiemu – 700 tys. zł. Na tak gigantyczną kwotę miały złożyć się odsetki za lata zwłoki Magdy Gessler ze zwrotem pożyczki w wysokości nieco ponad 300 tys. złotych. 

Jak się jednak okazuje, gwiazda TVN spłaciła ten dług. Wierzyciel nie chciał jednak odpuścić, gdyż osoba wykonująca przelew w imieniu restauratorki popełniła błąd proceduralny. – Kwota pożyczki została w całości spłacona. Winne są jednak niewłaściwe opisy przelewów, przez które sąd uznał, że pieniądze nadal należy oddać – wyjaśnia prawnik autorki „Kuchennych rewolucji”. Dodatkowo „feralny” przelew miał wpłynąć na konto spółki Ziemskiego, a nie na jego prywatny rachunek, gdzie powinien się znaleźć. Koniec końców – wszystko na to wskazuje – sytuację udało się wyjaśnić. Ale bezradna Gessler wciąż jest wytykana palcami.

Bezradna Gessler prosi o pomoc

Wystarczyło kilka artykułów dużych serwisów, by Magdzie Gessler przypięta została łatka majętnej celebrytki, która nie spłaca swoich długów. Plotka ta nadal jest kolportowana, choć sprawa już w 2018 roku została wyczerpująco wyjaśniona przez przedstawicieli znanej restauratorki. 

Nie może zatem dziwić, że sfrustrowana takim stanem rzeczy Gessler oczekuje od swoich fanów, by ci wyprowadzali z błędu ludzi, którzy wciąż sieją w sieci plotki na temat rzekomo niespłaconych długów Magdy Gessler. Budzą one o tyle większe emocje, że kobieta monetyzuje swoją popularność na niemal każdy możliwy sposób. Gessler zarabia między innymi na:

  • Prowadzeniu własnych restauracji
  • Prowadzeniu lodziarni w sezonie letnim
  • Sprzedaży książek własnego autorstwa
  • Użyczaniu własnego wizerunku firmom i udziale w reklamach
  • Sprzedaży własnych gier planszowych
  • Pojawianiu się na eventach, często otwarciach restauracji, za co otrzymuje duże pieniądze

źródło: mPress.pl

CZYTAJ TAKŻE: Jaś Kapela – kim jest, wiek, rodzice, zarobki. Dlaczego niszowy poeta trafił do „Hejt Parku”?

Najnowsze artykuły