Rozenek broni Dariusza Szpakowskiego. Celebrytka wpadła w furię na InstaStories

Celebryci mają kolejny powód do bicia w Telewizję Publiczną. Tym razem wyraz swemu niezadowoleniu dała Małgorzata Rozenek. Celebrytka ostro skrytykowała decyzję TVP o odsunięciu Dariusza Szpakowskiego od komentowania finału Euro 2020.

Do sprawy odnosili się eksperci piłkarscy czy nawet sami komentatorzy. Głos zabierali tacy ludzie jak Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski czy byli piłkarze. Mało kto się jednak spodziewał, że w obronie Dariusza Stanowskiego stanie… Małgorzata Rozenek.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Małgorzata Rozenek broni legendarnego komentatora TVP. „Dariusz Szpakowski przez lata tworzył klimat”

Celebrytka na swoich InstaStories wyraziła oburzenie sposobem, w jaki TVP pożegnała wieloletniego komentatora. Rozenek zaznacza, że Dariusz Szpakowski przez wiele lat tworzył klimat podczas spotkań piłkarskich. Z kolei rezygnacja z jego usług tuż przed wielkim finałem mistrzostw Europy to „straszne zachowanie”.

To była bardzo zła decyzja. To straszne zachowanie, nie powinno się takim ludziom odbierać takich meczów, zwłaszcza, że Dariusz Szpakowski przez wiele lat tworzył niesamowity klimat. Uważam, że to strasznie smutna historia. Szkoda, że nie mógł być z fanami. To błąd, że przekreśla się jego dorobek i robi się to w tak mało elegancki sposób – grzmiała Małgorzata Rozenek.

Panią Rozenek podejrzewalibyśmy o wszystko, ale nie o interesowanie się piłką i oglądanie spotkań piłkarskich. Jej obecny partner – Radosław Majdan – grał co prawda przed laty w piłkę, natomiast od dłuższego czasu jest postrzegany bardziej jako celebryta, aniżeli piłkarski ekspert. Zresztą – paradoksalnie – żony obecnych czy też byłych piłkarzy, rzadko pasjonują się futbolem. Podpięcie się pod będący aktualnie na topie temat, czy może rzeczywista troska o los Dariusza Szpakowskiego? To raczy wiedzieć tylko Małgorzata Rozenek.

POPULARNE DZIŚ: Zabójstwo w Borowcach. Ocalony 13-latek tuż przed śmiercią mamy usłyszał coś strasznego

Najnowsze artykuły