Strona głównaMediaZwrot akcji w sprawie Michała Adamczyka. Tego Pajączkowska nie przewidziała

Zwrot akcji w sprawie Michała Adamczyka. Tego Pajączkowska nie przewidziała

Michał Adamczyk zwolniony z TVP i skończony jako dziennikarz? Taki scenariusz wydawał się jeszcze kilka dni temu oczywisty. Wynikało to oczywiście z ciężaru gatunkowego zarzutów, jakie wysunęła wobec niego koleżanka z redakcji – Karolina Pajączkowska. Obserwujemy jednak swoisty zwrot akcji. 

  • Więcej szczegółów na temat afery Michała Adamczyka i Karoliny Pajączkowskiej znajdziesz TUTAJ >

Zwykle dzieje się właśnie tak, jak napisaliśmy we wstępie. Najpierw na jaw wychodzą kompromitujące fakty, do zarzutów o mobbing czy inne nieetyczne zachowania dołączają się kolejne kobiety, a na końcu szefujący im wcześniej mężczyzna ląduje na peryferiach danej branży. Podobny los miał spotkać wieloletniego prezentera Wiadomości TVP – Michała Adamczyka. To, co wyszło na światło dzienne, wstrząsnęło bowiem opinią publiczną.

Zarząd Telewizji Polskiej długo (jak na medialność afery) nie zabierał głosu w sprawie. Tym niemniej powszechnie sądzono, że kwestią czasu jest ogłoszenie zakończenia współpracy z doświadczonym dziennikarzem. Ten jednak póki co przebywa jedynie na urlopie. 

Zwrot akcji w sprawie Michała Adamczyka

Odsunięcia Michała Adamczyka na margines, a nawet postawienia przed sądem, chce ogrom dziennikarzy, polityków, publicystów czy działaczek ruchów prokobiecych. Istnieje jednak bardzo liczna grupa ludzi, którzy za redaktora Adamczyka są gotowi niemalże ręczyć własną głową. O kim mowa?

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Zdecydowana większość stałych widzów TVP… staje w obronie rozpoznawalnego prezentera. Zarzucają młodej dziennikarce, że chce wybić się na upodleniu kolegi z redakcji, zyskać rozgłos i „zniszczyć porządnego człowieka”. Właśnie tego typu opinie dominują pod naszymi publikacjami na temat Karoliny Pajączkowskiej i Michała Adamczyka w mediach społecznościowych. Kilka tylko dowodów na taki stan rzeczy poniżej:

Sytuacja, w której tak duża część społeczeństwa staje po stronie „oskarżonego”, w obliczu na tyle poważnych zarzutów przedstawianych przez kobietę, to ewenement na skalę światową. Czyżby zatem dziennikarska kariera Michała Adamczyka wcale nie była nie do uratowania? Czas pokaże. 

Popularne newsy dziś:

  1. Karolina Pajączkowska w TVN? Mamy odpowiedź prezenterki
  2. Nieoficjalnie: jest decyzja TVP w sprawie Michała Adamczyka
  3. Kto za Fernando Santosa? „Kandydat jest tylko jeden”
  4. PKO BP miał zwrócić pieniądze, które „ukradł” wpłatomat. Dziś klient doznał szoku

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy