Zwrot akcji w sprawie Michała Adamczyka. Tego Pajączkowska nie przewidziała

Michał Adamczyk zwolniony z TVP i skończony jako dziennikarz? Taki scenariusz wydawał się jeszcze kilka dni temu oczywisty. Wynikało to oczywiście z ciężaru gatunkowego zarzutów, jakie wysunęła wobec niego koleżanka z redakcji – Karolina Pajączkowska. Obserwujemy jednak swoisty zwrot akcji. 

  • Więcej szczegółów na temat afery Michała Adamczyka i Karoliny Pajączkowskiej znajdziesz TUTAJ >

Zwykle dzieje się właśnie tak, jak napisaliśmy we wstępie. Najpierw na jaw wychodzą kompromitujące fakty, do zarzutów o mobbing czy inne nieetyczne zachowania dołączają się kolejne kobiety, a na końcu szefujący im wcześniej mężczyzna ląduje na peryferiach danej branży. Podobny los miał spotkać wieloletniego prezentera Wiadomości TVP – Michała Adamczyka. To, co wyszło na światło dzienne, wstrząsnęło bowiem opinią publiczną.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Zarząd Telewizji Polskiej długo (jak na medialność afery) nie zabierał głosu w sprawie. Tym niemniej powszechnie sądzono, że kwestią czasu jest ogłoszenie zakończenia współpracy z doświadczonym dziennikarzem. Ten jednak póki co przebywa jedynie na urlopie. 

Zwrot akcji w sprawie Michała Adamczyka

Odsunięcia Michała Adamczyka na margines, a nawet postawienia przed sądem, chce ogrom dziennikarzy, polityków, publicystów czy działaczek ruchów prokobiecych. Istnieje jednak bardzo liczna grupa ludzi, którzy za redaktora Adamczyka są gotowi niemalże ręczyć własną głową. O kim mowa?

Zdecydowana większość stałych widzów TVP… staje w obronie rozpoznawalnego prezentera. Zarzucają młodej dziennikarce, że chce wybić się na upodleniu kolegi z redakcji, zyskać rozgłos i „zniszczyć porządnego człowieka”. Właśnie tego typu opinie dominują pod naszymi publikacjami na temat Karoliny Pajączkowskiej i Michała Adamczyka w mediach społecznościowych. Kilka tylko dowodów na taki stan rzeczy poniżej:

Sytuacja, w której tak duża część społeczeństwa staje po stronie „oskarżonego”, w obliczu na tyle poważnych zarzutów przedstawianych przez kobietę, to ewenement na skalę światową. Czyżby zatem dziennikarska kariera Michała Adamczyka wcale nie była nie do uratowania? Czas pokaże. 

Popularne newsy dziś:

  1. Karolina Pajączkowska w TVN? Mamy odpowiedź prezenterki
  2. Nieoficjalnie: jest decyzja TVP w sprawie Michała Adamczyka
  3. Kto za Fernando Santosa? „Kandydat jest tylko jeden”
  4. PKO BP miał zwrócić pieniądze, które „ukradł” wpłatomat. Dziś klient doznał szoku

Najnowsze artykuły