PKO BP, mBank czy Millennium wypłacą ci nawet 80 tys. zł bezzwrotnie. Pieniądze możesz zgarnąć w 3 minuty

Jesteś klientem PKO BP, mBanku, Millennium czy ING? Lub któregokolwiek znanego banku, który pozwala korzystać z funkcji BLIK? Możesz zgarnąć wielkie pieniądze, nie ryzykując absolutnie niczego. Ciekawa oferta dla wszystkich, którzy korzystają z płatności mobilnych.

Dziś blisko 89 proc. Polaków posiada rachunek bankowy. Jedni swoje pieniądze wolą trzymać w domu, inni właśnie w banku. Faktem jest jednak, że niemal wszyscy dorośli obywatele naszego kraju korzystają z usług podmiotów finansowych.

Czytaj także: Franciszek Pieczka wraca do gry! Znów zobaczymy go na ekranie

Najwięcej kont osobistych i firmowych prowadzi oczywiście PKO BP – największy i najstarszy działający obecnie w Polsce bank. Bardzo silną pozycję na rynku ma również mBank czy Bank Millennium. Do czołówki zaliczamy także ING, Santander Bank i kilka innych, powszechnie rozpoznawalnych podmiotów.

Upadł duży polski bank. Pieniądze klientów przejęte przez inny podmiot

Pieniądze za darmo od mBanku, PKO BP czy Millennium? Wystarczy, że płacisz BLIK-iem

W ostatnich dniach klienci czołowych banków znów otrzymują powiadomienia o możliwości wygrania sporych pieniędzy. Nie trzeba kupować losu, nie trzeba inwestować w ten interes. Banki, we współpracy z operatorem systemu BLIK, dają szanse na wygraną niemal każdemu.

Systemy płatności elektronicznych, a zwłaszcza mobilnych, to przyszłość. Pisaliśmy niedawno o wprowadzanej właśnie, nowatorskiej funkcji Blik Płacę Później, dzięki której będziemy mogli zapłacić za zakupy nawet w chwili, gdy nie mamy na koncie pieniędzy. Teraz m.in. mBank przypomina klientom o tzw. Blikomanii. Co zrobić, by zgarnąć nawet 80 tys. zł ze sporą nawiązką? 

„Płać, wypłacaj i przelewaj pieniądze na numer telefonu BLIKIEM. Każda transakcja na min. 1 zł zwiększa Twoją szansę na wygraną” – przekazał mBank.

Do zgarnięcia w BLIKOMANII:

  • 9 nagród głównych, każda o wartości 84 000 zł
  • 15 015 nagród pieniężnych- czeków blik, w tym:
    • 11 102 nagrody o wartości 100 zł – za transakcje BLIK z wyjątkiem płatności zbliżeniowych BLIK i na Allegro
    • 2 093 nagrody o wartości 200 zł – za płatności zbliżeniowe BLIK
    • 1 802 nagrody o wartości 200 zł – za płatności BLIKIEM za zakupy na Allegro

Jak wygrać nawet 84 tys. zł?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w loterii BLIKOMANIA TUTAJ. Tam też dostępna jest lista banków, których klienci mogą wziąć udział w loterii. Następnie należy wpłacić 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Jaki jest ostatni krok?

Bardzo prosty. Otóż wystarczy… płacić BLIK-iem jak najczęściej. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na otrzymanie wymienionych wyżej nagród. Nie da się ukryć, że te główne robią wrażenie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx