Roksana Węgiel mówi o swoich zarobkach. Kiedy została milionerką?

POPULARNE DZIŚ

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Cała Polska zna jej piosenki, wokalistka zyskała rozpoznawalność już w wieku 13 lat. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła w jakim wieku została milionerką.

Roksana Węgiel dała się poznać przy okazji jej udziału w „The Voice Kids”. Jednak jej kariera zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie, gdy zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Młoda piosenkarka dorastała na oczach milionów Polaków.

Do tej pory niektórym trudno jest uwierzyć, że Roxie nie jest już dzieckiem. Gwiazda ma już 18 lat! Dużo mówiło się o jej związku ze starszym od niej o 8 lat Kevinem Mglejem. Poruszenie wywołała informacja o tym, że nowy ukochany Roksany ma dziecko.

Roksana Węgiel przyznała, że zmagała się z depresją

Piosenkarka w rozmowie z Żurnalistą opowiedziała trochę o skutkach rozpoczęcia kariery w tak młodym wieku. Roksana Węgiel przyznała, że zmagała się z depresją. W wywiadzie został też poruszony temat zarobków gwiazdy. Wokalistka zdradziła w jakim wieku zarobiła swój pierwszy milion.

– Ty byłaś milionerką, jak miałaś 15 lat? – zapytał Żurnalista.

– 15? Nie. 16? Nie… 16… Wait! Nie, nie, nie, nie – próbowała sobie przypomnieć Roksana Węgiel

– 17 dopiero? – dopytywał prowadzący i uzyskał odpowiedź twierdzącą.

Gwiazda przyznała, że ten moment był dla niej trochę wzruszający i ucieszyła się, gdy na jej koncie znalazło się sześć zer. Podkreśliła jednak, że nigdy pieniądze nie były dla niej priorytetem. Wspomniała, że w wieku 12 lat, gdy rozpoczynała karierę, nie myślała o tym z jakimi zarobkami wiąże się ta praca.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x