Agnieszka Kotońska prężnie działa w swoich mediach społecznościowych, ostatnio jednak ograniczyła swoją aktywność. Celebrytka postanowiła podzielić się z fanami stresującym wydarzeniem z jej życia.
Agnieszka Kotońska jest jedną z bohaterek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobieta zgromadziła rzeszę wiernych fanów, zawsze jest pozytywna i na bieżąco dzieli się z internautami szczegółami ze swojego życia.
Celebrytkę mamy okazję oglądać w towarzystwie jej męża, Artura i syna Dajana. 46-latka budzi podziw wśród widzów TTV, jej spektakularna metamorfoza była mocno komentowana. Agnieszka Kotońska schudła aż 40 kilogramów!
Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” podzieliła się z fanami ciężkimi chwilami, które ostatnio przeżyła
Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” zgromadziła ponad 300 tysięcy obserwujących na Instagramie. Kobieta jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, teraz postanowiła podzielić się z fanami ostatnim smutnym wydarzeniem, które przeżyła.
– Kochani przepraszam wam, że nie odpisuje, nie udzielam się w komentarzach i ogólnie mnie mało. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Wiecie, że nie użalam się nad sobą, skarżę, ale ostatnio przeżywamy trudny okres. Będę gotowa to opowiem wam. Na razie to jest trudny temat. Jedyne, o co proszę, to o chwilę wytchnienia i zrozumienia. To też ten moment, gdzie wasza roześmiana Aga, która daje radość i powera na życia, usiadła. Każdy ma chwilę, gdzie chce iść z samym sobą na spacer i pozbierać myśli – wytłumaczyła Agnieszka Kotońska.
Chwilę później przyznała, że matka Artura trafiła do szpitala. Te ciężkie chwile sprowokowały celebrytkę do przemyśleń na temat przemijania i zdrowia. Agnieszka Kotońska zaapelowała do fanów, by dbali o siebie i żyli pełnią życia.