16-letnia Roksana Węgiel znów szokuje! Co się z nią dzieje?

Błyskawiczna przemiana Roksany Węgiel. Choć w tym przypadku powinniśmy użyć liczby mnogiej. Błyskawiczne przemiany. 16-letnia Roxie zmienia bowiem image dosłownie z dnia na dzień. Dziś znów zaskoczyła odbiorców swoich kanałów społecznościowych. 

Urodzona w styczniu 2005 wokalistka nie przestaje zaskakiwać. Przed chwilą oglądaliśmy ją jako dziecko wygrywające „The Voice Kids”. Kilka dni temu spoglądała w obiektyw aparatu zalotnym spojrzeniem, tylko jedną ręką zasłaniając piersi. Teraz z kolei Roksana „robi się” na małą, niewinną dziewczynkę. Najnowsze zdjęcie na Instagramie to absolutne zaskoczenie. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Kolejna metamorfoza Roxie. W co gra Roksana Węgiel? 

W wywiadach oraz wszelkich wypowiedziach Roksana Węgiel jest raczej skromna. Pewna siebie w przyzwoitych granicach, elokwentna, ale nadal skromna. Na pewno zna swoją wartość. W mediach społecznościowych oglądamy natomiast zupełnie inną Roxie.

16-latka prowokuje. Robiła to zresztą już wówczas, gdy nie miała jeszcze ukończonych 15 lat. To właśnie dlatego jej odważne kreacje budziły spore kontrowersje. Dziś zbliża się już do pełnoletności, zatem – zamiast szokować – żongluje swoim image’m. Co pokazała dziś? 

Otóż dziś zobaczyliśmy zupełnie inną Roksanę Węgiel, niż oglądaliśmy w ostatnim okresie. Nie pozuje w wyzywającym stroju, nie rozpuszcza włosów w intrygującym nieładzie. Dzisiaj popularna Roxie wygląda jak… mała, niewinna dziewczynka. Oto zdjęcie zamieszczone na jej Instagramie niespełna dwie godziny temu: 

Redakcja mPress.pl poleca również:

Najnowsze artykuły