Strona głównaCo ustalili śledczy w związku ze śmiercią milionera z Zakopanego?

Co ustalili śledczy w związku ze śmiercią milionera z Zakopanego?

Pod koniec lutego media obiegła informacja o śmierci milionera z Zakopanego. Ciało Mariana Pędzimąża zostało odnalezione w jego posiadłości. Co wykazała sekcja zwłok mężczyzny?

Nagła śmierć 38-latka wywołała wielkie poruszenie. 20 lutego ciało Mariana Pędzimąża zostało znalezione w jego domu. Wszyscy zastanawiają się, czym była spowodowana śmierć milionera.

Na ciele mężczyzny śledczy nie znaleźli żadnych obrażeń. Można było spodziewać się zatem, że w śmierć mężczyzny nie były zaangażowane osoby trzecie. Okazuje się jednak, że zostało wszczęte postępowanie z art. 155 Kodeksu karnego. Dotyczy ono nieumyślnego spowodowania śmierci.

Co wykazała sekcja zwłok Mariana Pędzimąża?

Barbara Bogdanowicz z Prokuratury Rejonowej w Zakopanem tłumaczyła w rozmowie z „Faktem”, że jest to standardowa procedura i nie ma powodów by podejrzewać, że ktokolwiek jest zamieszany w śmierć Mariana Pędzimąża.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Nie mamy jeszcze wyników sekcji zwłok. Podczas badania lekarze nie byli w stanie określić przyczyn zgonu mężczyzny. Na pewno na tym etapie stwierdzili tylko brak widocznych obrażeń zewnętrznych na ciele zmarłego, przez co wykluczyli udział osób trzecich. Zostały zarządzone dalsze badania, na pewno będzie to toksykologia i inne badania chemiczne, które miejmy nadzieję wskażą na przyczynę śmierci 38-latka – wyjaśniła Barbara Bogdanowicz.

Na wyniki badań będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Do tej pory nie udało się ustalić przyczyny śmierci milionera z Podhala. Prokurator stwierdził, że nie ma co liczyć na szybkie rozwiązanie sprawy.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy