Włodarczyk: Santos straci posadę selekcjonera. Porozumienie jest blisko

Waha się przyszłość Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Doszło już do jednego spotkania z prezesem PZPN-u Cezarym Kuleszą. Do kolejnych rozmów ma dojść wkrótce.

Panowie debatują o warunkach rozstania. Santos nie dość, że ma najwyższy kontrakt w historii jeżeli chodzi o selekcjonerów, to jeszcze wpisaną ma w niego odprawę w przypadku zwolnienia. Wynosi ona 1,5 mln zł.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Portugalczyk dotychczas poprowadził kadrę w sześciu spotkaniach. Trzy z nich wygrał i trzy przegrał. Styl gry, jaki pod jego wodzą prezentuje reprezentacja Polski, jest wręcz haniebny i niegodny.

Ostatnia porażką z Albanią (0:2) przelała czarę goryczy. Polska ma już tylko matematyczne szanse na awans do Euro 2024, które odbędzie się w czerwcu przyszłego roku.

Santos poleci ze stanowiska

O tym, że Fernando Santos nie prolonguje kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przekonany jest dobrze poinformowany w branży dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

Jego zdaniem rozmowy Santosa z Kuleszą dotyczą już tylko szczegółów i w przeciągu nawet najbliższych godzin powinniśmy ujrzeć komunikat obwieszczający zakończenie współpracy z niezwykle doświadczonym, 68-letnim trenerem.

„PZPN i Fernando Santos blisko porozumienia na temat rozstania” – pisze wspomniany dziennikarz.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły