Strona głównaOpinieWłodarczyk: Santos straci posadę selekcjonera. Porozumienie jest blisko

Włodarczyk: Santos straci posadę selekcjonera. Porozumienie jest blisko

Waha się przyszłość Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Doszło już do jednego spotkania z prezesem PZPN-u Cezarym Kuleszą. Do kolejnych rozmów ma dojść wkrótce.

Panowie debatują o warunkach rozstania. Santos nie dość, że ma najwyższy kontrakt w historii jeżeli chodzi o selekcjonerów, to jeszcze wpisaną ma w niego odprawę w przypadku zwolnienia. Wynosi ona 1,5 mln zł.

Portugalczyk dotychczas poprowadził kadrę w sześciu spotkaniach. Trzy z nich wygrał i trzy przegrał. Styl gry, jaki pod jego wodzą prezentuje reprezentacja Polski, jest wręcz haniebny i niegodny.

Ostatnia porażką z Albanią (0:2) przelała czarę goryczy. Polska ma już tylko matematyczne szanse na awans do Euro 2024, które odbędzie się w czerwcu przyszłego roku.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Santos poleci ze stanowiska

O tym, że Fernando Santos nie prolonguje kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przekonany jest dobrze poinformowany w branży dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

Jego zdaniem rozmowy Santosa z Kuleszą dotyczą już tylko szczegółów i w przeciągu nawet najbliższych godzin powinniśmy ujrzeć komunikat obwieszczający zakończenie współpracy z niezwykle doświadczonym, 68-letnim trenerem.

„PZPN i Fernando Santos blisko porozumienia na temat rozstania” – pisze wspomniany dziennikarz.

Popularne dzisiaj:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy