Antoni Królikowski zapłacił Joannie Opoździe 45 tysięcy złotych. Nie uwierzycie za co!

Antek Królikowski udostępnił pełną treść swoich zeznań. Aktor wspomniał o pewnym układzie, który zawarł z Joanną Opozdą. Miał przekazać jej sporą sumę pieniędzy. Gwiazdor zapłacił byłej partnerce 45 tysięcy złotych. Nie uwierzycie za co.

Ostatnio sporo mówi się o zatrzymaniu Antka Królikowskiego przez policję. Pod koniec lutego aktor został przebadany narkotestem, który wykazał obecność THC w jego organizmie. W związku z zaistniałą sytuacją gwiazdor usłyszał zarzuty.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Celebryta tłumaczył, że jest to związane z jego leczeniem, które jest wspomagane medyczną marihuaną. Jak wiadomo Antoni Królikowski cierpi na stwardnienie rozsiane. Mimo tłumaczeń, aktor i tak usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem narkotyków.

Antek Królikowski opublikował swoje zeznania

Gwiazdor opublikował pełną treść swoich zeznań, okazuje się, że wspomniał o Joannie Opoździe. Aktorka miała być przeciwniczką medycznej marihuany, nie chciała by jej mąż wspomagał swoje leczenie THC.

Antek Królikowski zeznał, że poszedł ze swoją byłą partnerką na pewien układ. Miało to na celu załagodzenie konfliktów rodzących się w ich związku. Aktor miał płacić Joannie Opoździe za każdorazowe wykrycie THC w jego organizmie.

– Od lutego 2022 roku leczenie marihuaną było dla mnie bardzo utrudnione, z uwagi na dezaprobatę mojej ówczesnej partnerki, która traktowała marihuanę tak samo, jak twarde narkotyki czy alkohol. W trosce o ratowanie małżeństwa z matką mojego dziecka podpisałem nawet oświadczenie, że za każdorazowe wykrycie THC w moim organizmie zapłacę 15 tysięcy zł, co też trzykrotnie uczyniłem. Dopiero po rozstaniu z moją ówczesną partnerką, w lutym 2022 roku wdrożyłem regularne i w pełni świadome leczenie marihuaną, co przełożyło się na zanik kolejnych codziennych dolegliwości układu nerwowego – możemy przeczytać w oświadczeniu aktora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły