Wiadomo, co dolega Michałowi Szpakowi. „Chłopaku, bardzo się martwię”

POPULARNE DZIŚ

Michała Szpaka zaatakowała poważna choroba? Przed kilkoma tygodniami były to spekulacje, teraz udaje nam się potwierdzać je w kolejnych źródłach. Były trener „The Voice of Poland” prawdopodobnie będzie zmuszony zawiesić karierę.

Szpaka znają wszyscy. Jedni go kochają, inni wręcz przeciwnie. W istocie niewielki procent polskiego społeczeństwa wyraża się na temat pochodzącego z podkarpackiego Jasła artysty w sposób neutralny.

Fani zakochani są przede wszystkim w jego talencie wokalnym. Bynajmniej nie przeszkadza im nietuzinkowy wizerunek Michała Szpaka. Wręcz przeciwnie – uważają go za atut, dodający kolorytu „kolorowemu ptakowi” z Podkarpacia. Są jednak i tacy, którzy byłej gwieździe „The Voice of Poland” są wyjątkowo nieprzychylni.

Choroba pokrzyżuje plany Michała Szpaka?

Na temat opisywanego artysty w ostatnich miesiącach mnożyły się spekulacje. Dotyczyły głównie tego czy wróci do śpiewania, a także nie dla wszystkich zrozumiałej aktywności Michała w social mediach.

Martyniuk podbija stawkę? Wiemy, ile Zenek zarobi na Sylwestrze Marzeń TVP 2023

W końcu w sieci coraz częściej zaczęto spekulować na temat choroby Michała Szpaka. Nie tyle dziennikarze, co odbiorcy publikowanych przez nich treści zaczęli coraz częściej stawiać tezę pt. „równia pochyła zaczęła się po odejściu Szpaka z The Voice of Poland„. Muzyka zeszła na dalszy plan, wokalista nie mógł znaleźć sobie miejsca, a więcej niż o genialnych koncertach mówiono o mniejszych lub większych skandalach, jakie wywoływał. Głównie w mediach społecznościowych (Instagram). Jeszcze w tym tygodniu cytowaliśmy Michała Szpaka na łamach portalu mPress.pl. Swoim najnowszym wpisem zdawał się bowiem potwierdzać zawieszenie aktywności artystycznej:

[…] To zwiastowały już wydarzenia z września, kiedy to pożegnał się ze swoją ekipą. Z chłopakami ruszał w trasy przez ostatnie 7 lat. Podziękował im jednak i nie sugerował, że jeszcze się spotkają. Natomiast najnowszy wpis Michała Szpaka zdaje się potwierdzać to, czego już wówczas obawiali się miłośnicy jego twórczości.

Michał Szpak pogodzony z losem? „Koniec pewnej ery”

Pod tą właśnie publikacją pojawił się komentarz jednej z fanek 31-letniego muzyka. „Depresja!!! Bardzo się martwię. Trzymaj się chłopaku, proszę” – brzmiał komentarz. O to, ile w spekulacjach internautów może być prawdy, zapytaliśmy osobę znającą Michała Szpaka prywatnie.

„Jest przygaszony, brak mu chęci do działania”

Specjalnie, by zasięgnąć opinii udaliśmy się do Jasła. Albowiem osoba, z którą rozmawialiśmy nie chciała komentować sprawy przez telefon, być może obawiając się na przykład rozpowszechnienia nagrania.

Nasz rozmówca to… kolega z klasy Michała Szpaka. Uczyli się w jednej klasie przez 3 lata.

Michał zawsze był spokojny i przygaszony, ale teraz jest przygaszony w jakiś inny sposób. Tak jakby brak mu chęci do działania… Mówię to bardziej z obserwacji tego, jak się zachowuje publicznie, na Instagramie i tak dalej. Bo nie mam okazji spotykać go regularnie – zastrzega znajomy artysty.

Jak dodał, miał okazję spotkać Michała Szpaka na żywo „w sierpniu albo we wrześniu”, gdy ten przyjechał do rodzinnego Jasła. Już wtedy miał sprawiać wrażenie człowieka będącego całkowitym przeciwieństwem Szpaka sprzed 10 lat. – Wtedy, chociaż tak dużo było hejtu i tak dalej, był postrzegany jako takie dziwadło przez niektórych… wtedy tryskał energią, był showmanem. Dzisiaj przypomina mi bardziej faceta z depresją kwituje rozmówca portalu mPress.

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x