Internauci drwią ze stylizacji Katarzyny Cichopek. Jest aż tak źle?

POPULARNE DZIŚ

Katarzyna Cichopek wraz ze swoim partnerem, Maciejem Kurzajewskim poprowadzili niedzielny odcinek „Pytania na Śniadanie”. Internauci zwrócili uwagę na strój prezenterki. Rzeczywiście było aż tak źle?

O Katarzynie Cichopek w ostatnim czasie mówi się dużo. Jest to związane z jej nowym związkiem, aktorka spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Cała afera rozpoczęła się od ogłoszenia rozwodu gwiazdy „M jak miłość” i Marcina Hakiela.

Od tego czasu wciąż mamy okazję przyglądać się zamieszaniu, które powstaje wokół Kasi Cichopek. Nowy związek aktorki budzi wielkie zainteresowanie. Pewnie nie mówiłoby się tak dużo o Kurzopkach, gdyby Paulina Smaszcz nie komentowała nowego związku swojego eksmęża tak często.

W minionym tygodniu Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. Nawet ta piękna chwila była pretekstem do rozpętania się nowej afery. Paulina Smaszcz nazwała byłego męża i jego nową partnerkę „parą zdrajców” i stwierdziła, że manipulują społeczeństwem.

„Pytanie na Śniadanie”. Widzowie śmieją się ze stroju Kasi Cichopek

Niedzielny odcinek „Pytania na Śniadanie” został poprowadzony przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zdaniem widzów są oni niesamowicie zgrani i doskonale radzą sobie w tej roli. Jednak tym razem uwagę fanów przykuł strój prezenterki.

Rozchodzi się o kombinezon prowadzącej, wywołał on niemałe zamieszanie w komentarzach. Zdaniem internautów strój Katarzyny Cichopek wyglądał jak…piżama. Pod zdjęciem prezenterów zaroiło się od podobnych komentarzy.

– Pan Maciek w marynarce, a Kasia w piżamie – napisała internautka.

– Pani Cichopek zapomniała się przebrać i wystąpiła w piżamie – dodała kolejna.

– Kasia dziś chyba zapomniała piżamy zdjąć z rana do TV – skomentowała rozbawiona fanka.

Strój Katarzyny Cichopek, jak piżama? marzec 2023

A wam, jak podoba się stylizacja Katarzyny Cichopek? Naprawdę jest tak źle?

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x