Strona głównaNa sygnaleByły chłopak Iwony Wieczorek wyjawił, że dziewczyna została pobita przed zaginięciem

Były chłopak Iwony Wieczorek wyjawił, że dziewczyna została pobita przed zaginięciem

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek do dnia dzisiejszego pozostaje nierozwiązana. Cały czas pojawiają się nowe tropy, ale zazwyczaj niewiele wnoszą do sprawy. Zeznania byłego chłopaka zaginionej są szokujące.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca prawie 13 lat temu. Do tej pory niewiele wiadomo w tej sprawie, ustalono tylko kilka podstawowych faktów. Młoda dziewczyna bawiła się ze znajomymi w jednym z Sopockich klubów w dzień zaginięcia.

Kamery monitoringu zarejestrowały drogę Iwony Wieczorek, później słuch po niej zaginął. Nad sprawą Gdańszczanki pochylił się słynny dziennikarz śledczy, Janusz Szostak. Jego książka „Co się stało z Iwoną Wieczorek”, rzuciła nowe światło na sprawę.

Patryk G. zeznał, że Iwona Wieczorek została pobita tydzień przed zaginięciem

Dziennikarz analizował zeznania osób, które były przesłuchiwane w związku z tą sprawą. Paweł G. wyjawił, że Iwona Wieczorek miała zostać pobita tydzień przed swoim zaginięciem. Mężczyzna był w przeszłości w związku z zaginioną.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Iwona Wieczorek była moją dziewczyną, a zarazem kuzynką. Rozstaliśmy się około dwa miesiące przed jej zaginięciem z uwagi na narastające kłótnie. Około tygodnia przed zaginięciem, to było o piątej rano, odebrałem telefon od Iwony. Skarżyła mi się, że została pobita przez moich kolegów, gdy wracała rano z imprezy do domu. Ona wtedy miała ich rozdzielać, bo się bili nieopodal Banana Beach – zeznał Patryk G.

Mężczyzna został przesłuchany w lipcu 2010 roku. Zagadka do tej pory pozostaje nierozwiązana. Jak myślicie, dowiemy się kiedyś co spotkało Iwonę Wieczorek?

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy