Były chłopak Iwony Wieczorek wyjawił, że dziewczyna została pobita przed zaginięciem

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek do dnia dzisiejszego pozostaje nierozwiązana. Cały czas pojawiają się nowe tropy, ale zazwyczaj niewiele wnoszą do sprawy. Zeznania byłego chłopaka zaginionej są szokujące.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca prawie 13 lat temu. Do tej pory niewiele wiadomo w tej sprawie, ustalono tylko kilka podstawowych faktów. Młoda dziewczyna bawiła się ze znajomymi w jednym z Sopockich klubów w dzień zaginięcia.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kamery monitoringu zarejestrowały drogę Iwony Wieczorek, później słuch po niej zaginął. Nad sprawą Gdańszczanki pochylił się słynny dziennikarz śledczy, Janusz Szostak. Jego książka „Co się stało z Iwoną Wieczorek”, rzuciła nowe światło na sprawę.

Patryk G. zeznał, że Iwona Wieczorek została pobita tydzień przed zaginięciem

Dziennikarz analizował zeznania osób, które były przesłuchiwane w związku z tą sprawą. Paweł G. wyjawił, że Iwona Wieczorek miała zostać pobita tydzień przed swoim zaginięciem. Mężczyzna był w przeszłości w związku z zaginioną.

– Iwona Wieczorek była moją dziewczyną, a zarazem kuzynką. Rozstaliśmy się około dwa miesiące przed jej zaginięciem z uwagi na narastające kłótnie. Około tygodnia przed zaginięciem, to było o piątej rano, odebrałem telefon od Iwony. Skarżyła mi się, że została pobita przez moich kolegów, gdy wracała rano z imprezy do domu. Ona wtedy miała ich rozdzielać, bo się bili nieopodal Banana Beach – zeznał Patryk G.

Mężczyzna został przesłuchany w lipcu 2010 roku. Zagadka do tej pory pozostaje nierozwiązana. Jak myślicie, dowiemy się kiedyś co spotkało Iwonę Wieczorek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły