Joanna Opozda przedstawia dowody. Nie było ataku hakerskiego na konto Królikowskiego?

Wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych Antka Królikowskiego pojawiła się seria nagrań i zdjęć z Jonną Opozdą. Na materiałach mogliśmy zobaczyć zapłakaną ciężarną aktorkę. Antek Królikowski tłumaczy zaistniałą sytuację atakiem hakerskim. Matka jego dziecka nie wierzy jednak w jego tłumaczenie.

Późnym wieczorem w środę na profilu Antka Królikowskiego pojawiły się wstrząsające materiały. Cały internet mógł zobaczyć prywatne nagrania z zapłakaną Joanną Opozdą. Materiały szybko znikły, a aktor stwierdził, że ktoś włamał się na jego konto.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Joanna Opozda komentuje sprawę z nagraniami. Nie wierzy w tłumaczenia Królikowskiego

Joanna Opozda wystosowała długi apel po tym zdarzeniu. Aktorka przyznała, że czuje się poniżona i nie wierzy w tłumaczenia swojego prawie już byłego męża.

– Nie jest to prawdą, ponieważ zdjęcia, które Antek opublikował, wysłałam mu w SMS-ach, często nie miałam siły odpisywać mu na wiadomości, więc na szybko robiłam zdjęciem. Nie miałam siły „klikać”, więc robiłam fotę – wyjaśniła.

Opozda zwróciła uwagę też na fakt, że w przypadku włamania na konto nie odzyskuje się do niego dostępu w tak krótkim czasie.

– Kiedy ktoś hakuje twoje konto, mija trochę czasu, zanim znowu masz do niego dostęp!!! – dodała aktorka.

A wy, komu wierzycie? Myślicie, że doszło do ataku hakerskiego na konto Antka Królikowskiego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły