Strona głównaInne publikacjeJolanta Kwaśniewska wyjawiła swój sekret. Mówi, jak szybko schudnąć i się nie...

Jolanta Kwaśniewska wyjawiła swój sekret. Mówi, jak szybko schudnąć i się nie starzeć

Jolanta Kwaśniewska wyznała, jak to robi, że wciąż wygląda młodo i może cieszyć się nienaganną sylwetką. 66-letnia, była pierwsza dama, zwróciła uwagę na zgubną rolę, jaką odgrywają w naszym życiu używki – m.in. alkohol czy papierosy. Ponadto powiedziała, że nie je mięsa. Podobnie zresztą jak jej mąż. 

Dla wielu Kwaśniewska to wciąż „pierwsza z Pierwszych Dam” III RP. Nietrudno natknąć się w sieci na masę opinii, z których wynika, że małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego do dziś pozostaje zapamiętana jako kobieta z klasą – inteligentną i reprezentatywną. 

Jak szybko schudnąć i wyglądać młodo? Jolanta Kwaśniewska zdradza swój sekret

Ma 66 lat, jednak ktoś, kto jakimś cudem jej nie kojarzy, byłby w stanie zaniżyć jej wiek nawet o dwie dekady. Jak Jolanta Kwaśniewska to robi? Tego udało się dowiedzieć dziennikarzom Radia Zet, którego redakcję była Pierwsza Dama odwiedziła jakiś czas temu. 

Przede wszystkim żadnego alkoholu, a już na pewno nie w nadmiernych ilościach. Kwaśniewska mówi, że nie jest tak, że z mężem w ogóle nie spożywają żadnych trunków. Mowa jednak o kieliszku czerwonego wina od czasu do czasu, a nie wypijaniu ilości, po których mogłoby zaszumieć w głowie. Przypomnijmy, że przed laty do Aleksandra Kwaśniewskiego przypięto łatkę alkoholika i do dziś pozostaje on postacią memiczną. Do legendy przeszedł już mem z grą słowną, gdzie były prezydent mówi rzekomo: „Polacy zapamiętali mnie jako dobrego przy wódce”. Niedawno jednak prezydent Kwaśniewski wyjaśnił, że od kilku lat w ogóle nie pije mocnych alkoholi. Słowa te potwierdza małżonka. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia – mówiła Jolanta Kwaśniewska.

Kwaśniewska i savoir vivre

Polki chętnie przyjmują wskazówki od wieloletniej pierwszej damy. Legendarne stały się już jej wystąpienia, w których uczyła na przykład, jak z klasą jeść bezę czy ptysia.

Jolanta Kwaśniewska – co oczywiste – przez lata bywała na salonach. Zarówno w młodości, jako żona wpływowego polityka, jak i w czasie pełnienia przez Aleksandra Kwaśniewskiego prezydentury. Również później – już jako była Pierwsza Dama – towarzyszyła mężowi na wielu uroczystych spotkaniach i imprezach. O savoir vivre wie zatem niemało.

Wiele Polek faktycznie bierze sobie rady Jolanty Kwaśniewskiej do serca. Teraz rzadziej występuje ona w mediach, ale rodaczki nadal łakną zarówno jej opinii, jak i smaczków z życia prywatnego Kwaśniewskich.

WAŻNE WIADOMOŚCI:

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy