Kaczyński chce wsadzić Tuska do więzienia. Padły poważne zarzuty

Jarosław Kaczyński chce rozprawić się z Donaldem Tuskiem w najsurowszy z możliwych sposób? Wiele wykonywanych przez niego właśnie ruchów na to wskazuje. Rząd w pośpiechu pracuje nad ustawą, która miałaby pogrążyć znaczącą część opozycji. Ogłoszono to już oficjalnie.

Już tylko miesiące dzielą nas od kolejnych wyborów parlamentarnych. Jak wiadomo, rozpisane one zostały na jesień bieżącego roku. Główne partie aspirujące do objęcia władzy robią wszystko, by zdetronizować najniebezpieczniejszych przeciwników. Czy obecna władza posunie się do ostateczności?

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tusk trafi do więzienia? To nie żart: PiS w pośpiechu przygotowuje ustawę

To nie medialne mrzonki. O tym, że Prawo i Sprawiedliwość rozpocznie „polowanie na agenturę” poinformował na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz – marszałek senior, a także były minister obrony narodowej. Prominentny polityk PiS – zresztą podobnie jak szef ugrupowania, Jarosław Kaczyński – agenta upatrują w liderze opozycji.

PiS pracuje nad ustawą lustracyjną. Bliżej nie określono sposobu działania systemu, który ma zostać wdrożony jeszcze przed wyborami. Ustawa ma jednak na celu „eliminację agentury”. A o działanie w interesie Niemiec czy Rosji Jarosław Kaczyński posądza swojego głównego przeciwnika politycznego od wielu lat.

O pracach nad nową ustawą lustracyjną pisaliśmy już dziś w portalu mPress.pl. Przedstawiciele opozycji obawiają się nieczystych zagrywek ze strony władzy. Wciąż jednak nikt spoza obozu rządzącego nie ma pewności, czego się spodziewać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły