Klaudia El Dursi pokazała przerażające nagranie. Mężczyzna wskoczył na jadący samochód!

POPULARNE DZIŚ

Klaudia El Dursi jest znana i lubiana w całej Polsce. Celebrytka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego. Właśnie udostępniła przerażające nagranie, widzimy tam mężczyznę wskakującego na jadący samochód!

O Klaudii El Dursi wszyscy usłyszeli, gdy pojawiła się w „Top Model”. Egzotyczna uroda modelki zrobiła na wszystkich piorunujące wrażenie. Celebrytka nie wygrała programu, mimo tego często pojawia się w telewizji.

Możemy ją zobaczyć w roli prowadzącej „Hotel Paradise”. Widzowie pokochali celebrytkę praktycznie od pierwszej chwili. Klaudia El Dursi zagrała też w kilku serialach i filmie. Mogliśmy oglądać jej popisy aktorskie w „Prosto w serce”, czy też w „BrzydUli”.

Klaudia El Dursi nagrywa nowe odcinki „Hotelu Paradise” w Kolumbii

Profil Klaudii El Dursi na Instagramie śledzi prawie 850 tysięcy internautów. Celebrytka dba o swoich fanów i często relacjonuje im swoje dni. W tej chwili prowadząca „Hotel Paradise” jest w Kolumbii, gdzie właśnie przygotowywane są kolejne odcinki popularnego show.

Celebrytka udostępniła właśnie przerażające nagranie. Na filmie widzimy mężczyznę wskakującego na jadący samochód. Klaudia El Dursi opisała sytuację w swoich mediach społecznościowych.

– Z cyklu kolumbijskich ciekawostek… To niestety fakt, że w Kolumbii trzeba uważać, lokalsi bywają natrętni i przy tym niebezpieczni. Widok wskakującego mężczyzny na pojazd z turystami to norma, chce coś sprzedać, do czegoś namówić, albo też zwędzić coś z fotela – wyjaśniła prowadząca „Hotel Paradise”.

Klaudia El Dursi w Kolumbii, straszne nagranie, tubylcy wskakują na samochody, marzec 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x