Strona głównaRozrywkaShowbiznesKlaudia El Dursi pokazała przerażające nagranie. Mężczyzna wskoczył na jadący samochód!

Klaudia El Dursi pokazała przerażające nagranie. Mężczyzna wskoczył na jadący samochód!

Klaudia El Dursi jest znana i lubiana w całej Polsce. Celebrytka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego. Właśnie udostępniła przerażające nagranie, widzimy tam mężczyznę wskakującego na jadący samochód!

O Klaudii El Dursi wszyscy usłyszeli, gdy pojawiła się w „Top Model”. Egzotyczna uroda modelki zrobiła na wszystkich piorunujące wrażenie. Celebrytka nie wygrała programu, mimo tego często pojawia się w telewizji.

Możemy ją zobaczyć w roli prowadzącej „Hotel Paradise”. Widzowie pokochali celebrytkę praktycznie od pierwszej chwili. Klaudia El Dursi zagrała też w kilku serialach i filmie. Mogliśmy oglądać jej popisy aktorskie w „Prosto w serce”, czy też w „BrzydUli”.

Klaudia El Dursi nagrywa nowe odcinki „Hotelu Paradise” w Kolumbii

Profil Klaudii El Dursi na Instagramie śledzi prawie 850 tysięcy internautów. Celebrytka dba o swoich fanów i często relacjonuje im swoje dni. W tej chwili prowadząca „Hotel Paradise” jest w Kolumbii, gdzie właśnie przygotowywane są kolejne odcinki popularnego show.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Celebrytka udostępniła właśnie przerażające nagranie. Na filmie widzimy mężczyznę wskakującego na jadący samochód. Klaudia El Dursi opisała sytuację w swoich mediach społecznościowych.

– Z cyklu kolumbijskich ciekawostek… To niestety fakt, że w Kolumbii trzeba uważać, lokalsi bywają natrętni i przy tym niebezpieczni. Widok wskakującego mężczyzny na pojazd z turystami to norma, chce coś sprzedać, do czegoś namówić, albo też zwędzić coś z fotela – wyjaśniła prowadząca „Hotel Paradise”.

Klaudia El Dursi w Kolumbii, straszne nagranie, tubylcy wskakują na samochody, marzec 2023

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy