Miszczak nie zagrzeje miejsca w Polsacie? Postawiono mu jeden warunek

Edward Miszczak pożegna się z Polsatem szybciej, niż sobie to wyobrażał? Scenariusz ten coraz mocniej się uprawdopodabnia. Władze stacji miały postawić mu warunek, który bezdyskusyjnie musi spełnić.

Kojarzony z TVN-em nowy dyrektor programowy telewizji Polsat przeprowadza w ostatnich tygodniach prawdziwe czystki. Ze stacją pożegnały się takie gwiazdy jak Katarzyna Dowbor, Katarzyna Skrzynecka czy – w efekcie zwolnienia tej drugiej – Piotr Gąsowski.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Ponadto znikają uwielbiane przez wielu widzów programy. Tak nagłe i dla wielu niezrozumiałe zmiany powodują zrozumiały sprzeciw społeczny. Bodaj największe zamieszanie wzbudziła gwałtowna zmiana prowadzącej Nasz nowy dom.

Miszczak odejdzie z Polsatu?

Na tę chwilę władze telewizji spod znaku słoneczka ufają Edwardowi Miszczakowi. Stawiają jednak przed nim zadanie, które wcale nie jest łatwe do wykonania. Natomiast niespełnienie wskazanego warunku – wiele na to wskazuje – skończyć się może podziękowaniem dyrektorowi za współpracę. O tym, że w sukces Miszczaka wątpią nawet niektórzy pracownicy Polsatu pisaliśmy TUTAJ.

Jaki to warunek? Otóż w Polsacie nikt nie ukrywa, że Edward Miszczak sprowadzony został po to, by – po pierwsze: zoptymalizować budżet, po drugie: doprowadzić do zwiększenia oglądalności wszystkich pozycji znajdujących się w ofercie Polsatu.

Sęk jednak w tym, że na to się nie zapowiada. Rozgoryczeni widzowie zapowiadają bowiem, że przeglądając kanały telewizyjne będą omijać Polsat „dowodzony” przez Miszczaka. W sieci odczuwalne jest gigantyczne niezadowolenie zmianami, jakie wprowadza zatrudniony w styczniu nowy dyrektor programowy. Istnieje zatem spore ryzyko, że już w najbliższych tygodniach Polsat zanotuje drastyczne spadki oglądalności. Jeśli takie dane faktycznie ujrzą światło dzienne, posada Edwarda Miszczaka najprawdopodobniej zawiśnie na włosku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły