Nowy spot PiS ostrzega przed imigrantami. „Stop Tuskowi”

W przeciągu ostatnich kilku dni tysiące nielegalnych imigrantów z Afryki przypłynęło łodziami do wybrzeża Włoch. Sytuacja na wyspie Lampedusa jest bardzo dramatyczna i trudna do opanowania.

Łącznie do Italii przybyło już około ośmiu tysięcy imigrantów, a kolejni wciąż są w drodze. Nie mają daleko, bowiem Lampedusa od najbliższego afrykańskiego państwa, czyli Tunezji, oddalona jest ledwie o 200 kilometrów.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Lampedusa na co dzień liczy trochę ponad 6 tysięcy mieszkańców, więc liczba imigrantów tam przybyłych już na ten moment jest większa. Atmosfera robi się napięta i ponoć dochodzi do starć pomiędzy mieszkańcami a nieproszonymi gośćmi.

PiS wypuszcza nowy spot i ostrzega Polaków

Prawo i Sprawiedliwość wypuściło dzisiaj nowy spot wyborczy, który podkreśla, jak trudna jest sytuacja na Lampedusie i ostrzega Polaków przed imigrantami. PiS przypomina, że Platforma Obywatelska w Parlamencie Europejskim głosowała za przymusową relokacją imigrantów.

„Tysiące mężczyzn w sile wieku. Oni mogą trafić do Polski w ramach przymusowej relokacji, za którą głosowała Platforma Obywatelska w parlamencie europejskim. O tym są te wybory. Stop Tuskowi. Stop przymusowej relokacji” – słuchamy we wspomnianym spocie.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły