Paulina Smaszcz mówi o zdradzie Macieja Kurzajewskiego!

POPULARNE DZIŚ

Przez pewien czas mogło się wydawać, że konflikt Pauliny Smaszcz z Maciejem Kurzajewskim i Kasią Cichopek jest już przeszłością. Nic bardziej mylnego, w ostatnich dniach mamy okazję oglądać dalszą część tej dramy.

Ponad rok temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie. Teraz oboje są w nowych związkach. Celebryci zaznaczali, że ważna jest dla nich prywatność i prosili o jej uszanowanie. Okazało się jednak, że ta sprawa przez rok jest stale omawiana przez wszystkie portale plotkarskie.

Jest to spowodowane zamieszaniem wokół związku gwiazdy „M jak miłość” z Maciejem Kurzajewskim. Była żona prowadzącego „Pytanie na śniadanie” stale udziela się w temacie swojego eksmęża i jego nowej ukochanej.

Paulina Smaszcz mówi o Cichopek i Kurzajewskim. „Zdradzali od dawna”

W życiu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego doszło do ważnego wydarzenia. Byli małżonkowie zostali dziadkami. Nawet ta piękna chwila była pretekstem do rozpętania się nowej afery. „Kobieta petarda” nazwała Kurzopków „parą zdrajców” i wspomniała, że są zakłamani tak, jak ich pracodawca. 

Paulina Smaszcz w swoich mediach społecznościowych zamieściła post, w którym zwróciła uwagę na hejt, który jest wycelowany w jej osobę. Dziennikarka udostępniła screeny obrażających ją komentarzy. Jedna z internautek zapytała, czy jej słowa kierowane do Katarzyny Cichopek nie wpisują się w hejt. Paulina Smaszcz szybko odpowiedziała.

– Pani Katarzyno, po pierwsze to są fakty. Kłamią od początku tej znajomości. Wszyscy o tym wiedzą. Zdradzali od dawna. Wszyscy o tym wiedzą. To nie hejt, tylko podanie faktów. Hejt to co innego. Proszę znaleźć sobie definicję i pomyśleć – napisała eksżona Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz mówi, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zdradzali od dawna, marzec 2023

Co o tym myślicie?

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x