Strona głównaOpinieWielka klasa Igi Świątek na pytanie o Lewandowskiego. "On jest ogromną inspiracją"

Wielka klasa Igi Świątek na pytanie o Lewandowskiego. „On jest ogromną inspiracją”

Memy, na których Iga Świątek i Robert Lewandowski prowadzą śmieszny dialog, w polskim internecie doczekały się już miana klasyka. Najlepsza tenisistka świata po raz kolejny została zapytana o zabawną twórczość fanów.

Świątek w rzeczonych memach najczęściej przedstawiana jest jako „gówniara z paletkom” (celowo błędna pisownia – przy.red.) i to ona głównie na nich śmieje się z kapitana reprezentacji Polski.

Po ostatnich kiepskich wynikach naszej kadry memy na temat piłkarzy powstają hurtowo. Nie brakuje również tych, w których 22-latka w prowokujący sposób odzywa się do Lewandowskiego. Kreatywności ludziom doprawdy nie brakuje.

Świątek i jej wielka klasa. Tak mówi o Lewandowskim

Iga zapytana o memy mówi, że oczywiście są dla niej zabawne, ale jednocześnie żywi nadzieję, że nie sprawiają przykrości „Lewemu”.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Myślę, że Robert także śmieje się, oglądając te memy. Mam na tyle szczęścia, iż one są pozytywne w moją stronę i mam nadzieję, że on się tym nie przejmuje – powiedziała Świątek.

Te memy by nie powstawały, gdyby Lewandowski nie był naszym najlepszym sportowcem. Robert to ogromna inspiracja. Gdyby nie on, pewnie większość polskich sportowców nawet nie wiedziałoby, że można osiągnąć globalny sukces – skwitowała tenisistka.

Przeczytaj także:

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy