Wielka klasa Igi Świątek na pytanie o Lewandowskiego. „On jest ogromną inspiracją”

Memy, na których Iga Świątek i Robert Lewandowski prowadzą śmieszny dialog, w polskim internecie doczekały się już miana klasyka. Najlepsza tenisistka świata po raz kolejny została zapytana o zabawną twórczość fanów.

Świątek w rzeczonych memach najczęściej przedstawiana jest jako „gówniara z paletkom” (celowo błędna pisownia – przy.red.) i to ona głównie na nich śmieje się z kapitana reprezentacji Polski.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Po ostatnich kiepskich wynikach naszej kadry memy na temat piłkarzy powstają hurtowo. Nie brakuje również tych, w których 22-latka w prowokujący sposób odzywa się do Lewandowskiego. Kreatywności ludziom doprawdy nie brakuje.

Świątek i jej wielka klasa. Tak mówi o Lewandowskim

Iga zapytana o memy mówi, że oczywiście są dla niej zabawne, ale jednocześnie żywi nadzieję, że nie sprawiają przykrości „Lewemu”.

– Myślę, że Robert także śmieje się, oglądając te memy. Mam na tyle szczęścia, iż one są pozytywne w moją stronę i mam nadzieję, że on się tym nie przejmuje – powiedziała Świątek.

Te memy by nie powstawały, gdyby Lewandowski nie był naszym najlepszym sportowcem. Robert to ogromna inspiracja. Gdyby nie on, pewnie większość polskich sportowców nawet nie wiedziałoby, że można osiągnąć globalny sukces – skwitowała tenisistka.

Przeczytaj także:

Najnowsze artykuły