Strona głównaOpinieSzafarowicz: Tusk chciał przywrócić przywileje emerytalne dla esbeków

Szafarowicz: Tusk chciał przywrócić przywileje emerytalne dla esbeków

Zintensyfikowane wzajemne obrzucanie się błotem i przekrzykiwanie na argumenty trwa w polskiej polityce w najlepsze. Wszystko oczywiście przez nadchodzące wybory.

Walka na linii Zjednoczona Prawica i Koalicja Obywatelska staje się coraz bardziej zażarta. Donald Tusk w ostatnim czasie nie szczędził słów krytyki pod adresem rządu.

Były przewodniczący Rady Europejskiej musi jednak liczyć się z kontrami. Dzisiaj jego niefortunną wypowiedź odkopał młody działacz Prawa i Sprawiedliwości, zaledwie 22-letni Oskar Szafarowicz.

Tusk o emeryturach dla esbeków

Szafarowicz udostępnił na Twitterze zrzut ekranu, na którym widać wypowiedź Donalda Tuska sprzed kilku miesięcy. Żąda on w niej przywilejów finansowych dla byłych członków Służby Bezpieczeństwa.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

„W rocznicę Porozumień Sierpniowych w Stoczni Gdańskiej (31 VIII 1980) warto przypomnieć, że jednym z priorytetowych postulatów Donalda Tuska jest przywrócenie wysokich przywilejów emerytalnych SBków” – możemy przeczytać na Twitterze Szafarowicza.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy