Strona głównaOpinieTusk o PiSie: Zarabiali na pandemii i chorych dzieciach. Rzygać się chce

Tusk o PiSie: Zarabiali na pandemii i chorych dzieciach. Rzygać się chce

Twitterowa wojna pomiędzy Donaldem Tuskiem a Mateuszem Morawieckim trwa już od jakiegoś czasu. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej dzisiaj opublikował wpis, w którym dopiekł całej partii rządzącej.

„Zarabiali na pandemii, na chorych dzieciach, na kościelnych działkach, na drożyźnie, na migrantach. Prawi i sprawiedliwi. Rzygać się chce” – napisał Tusk, wywołując przy tym lawinę komentarzy.

Były przewodniczący Rady Europejskiej miał na myśli między innymi galopującą inflację czy choćby głośną, skandaliczną aferę z Łukaszem Mejzą.

Będący wtedy ministrem sportu w rządzie Prawa i Sprawiedliwości polityk zapowiadał, że jego firma zna specjalne metody leczenia takich chorób, jak choćby nowotwory. Okazało się jednak, że biznes ten nie posiada medycznego potwierdzenia.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

PiS oczywiście nie pozostaje dłużny swojemu głównemu rywalowi na scenie politycznej i głównie za sprawą premiera także w niewybrednych słowach punktuje błędy z przeszłości Donalda Tuska.

Już za trochę ponad miesiąc, 15 października, odbędą się wybory parlamentarne, w których na czteroletnią kadencję wybranych zostanie 460 posłów i 100 senatorów.

Popularne dzisiaj:

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy