Tusk o PiSie: Zarabiali na pandemii i chorych dzieciach. Rzygać się chce

Twitterowa wojna pomiędzy Donaldem Tuskiem a Mateuszem Morawieckim trwa już od jakiegoś czasu. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej dzisiaj opublikował wpis, w którym dopiekł całej partii rządzącej.

„Zarabiali na pandemii, na chorych dzieciach, na kościelnych działkach, na drożyźnie, na migrantach. Prawi i sprawiedliwi. Rzygać się chce” – napisał Tusk, wywołując przy tym lawinę komentarzy.

Agnieszka Holland pozwie TVP? Jest komentarz prawnika

Coraz głośniejsze są medialne spekulacje o tym, że Agnieszka Holland pozwie TVP. Miałoby do tego dojść w wyniku - zdaniem wielu - bezprawnego wykorzystania...

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Jej słowa rozrywają serce

Tak trudnego okresu Anna Lewandowska wraz z małżonkiem nie przechodzili od dawna. Lub też - gdyby się nieco głębiej zastanowić - prawdopodobnie nigdy. Dziś...

Dramat Natalii Szroeder. „Jedno potknięcie wystarczyło, to koniec”

Niezwykle smutna historia krótkiej, acz głośnej kariery Natalii Szroeder. 28-letnia dziś wokalistka (urodziła się w 1995 r.!) bardzo wiele traci. A traci to przez......

Były przewodniczący Rady Europejskiej miał na myśli między innymi galopującą inflację czy choćby głośną, skandaliczną aferę z Łukaszem Mejzą.

Będący wtedy ministrem sportu w rządzie Prawa i Sprawiedliwości polityk zapowiadał, że jego firma zna specjalne metody leczenia takich chorób, jak choćby nowotwory. Okazało się jednak, że biznes ten nie posiada medycznego potwierdzenia.

PiS oczywiście nie pozostaje dłużny swojemu głównemu rywalowi na scenie politycznej i głównie za sprawą premiera także w niewybrednych słowach punktuje błędy z przeszłości Donalda Tuska.

Już za trochę ponad miesiąc, 15 października, odbędą się wybory parlamentarne, w których na czteroletnią kadencję wybranych zostanie 460 posłów i 100 senatorów.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły