Miszczak znowu to zrobi? „To jest szok dla nas wszystkich”

Edward Miszczak, który od początku bieżącego roku pełni funkcję dyrektora programowego telewizji Polsat, przeprowadził w ostatnich miesiącach szereg zmian personalnych, które wstrząsnęły stacją i wywołały kontrowersje.

Zwolnił wiele znanych twarzy, w tym najbardziej rozpoznawalne gwiazdy stacji. Katarzyna Dowbor, która przez lata prowadziła popularny program „Nasz nowy dom”, znalazła się wśród zwolnionych, podobnie jak Katarzyna Skrzynecka czy Piotr Gąsowski.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Decyzje Miszczaka budziły wiele emocji wśród widzów, którzy nie byli zadowoleni z odejścia ulubionych prezenterów. Zresztą nawet pracownicy Polsatu, wciąż podlegający Miszczakowi, wprost wyrażali niedowierzanie, a nawet niezadowolenie. Szczególnie wtedy, gdy zwolniona została wspomniana Katarzyna Dowbor

Edward Miszczak się nie zatrzymuje, w Polsacie chaos

Teraz, według informacji opublikowanych przez RadioZet.pl, pojawiają się nieoczekiwane pogłoski o jeszcze bardziej zaskakujących planach Miszczaka. Dyrektor programowy Polsatu ma rzekomo zamiar dokonać „zaciągu” byłych gwiazd konkurencyjnej stacji TVN.

Ostatnio aż pięć osób opuściło zespół programu „Dzień dobry TVN”. To właśnie one miałyby trafić do Polsatu. U wielu widzów wzbudza to niepokój. Obawiają się bowiem, że Miszczak chce „zrobić z Polsatu drugi TVN”. Kto konkretnie mógłby zasilić szeregi Polsatu? Pod uwagę Miszczak bierze podobno przynajmniej dwójkę ze zwolnionych właśnie prowadzących „DdTVN”:

    • Anna Kalczyńska,
    • Andrzej Sołtysik,
    • Małgorzata Ohme,
    • Agnieszka Woźniak-Starak
    • Małgorzata Rozenek-Majdan

Najmniej prawdopodobna jest „kandydatura” Małgorzaty Rozenek, która – jak już informowaliśmy – ma pozostać w TVN-ie i poprowadzić nowy program. Według doniesień, dziennikarze i prezenterzy zwolnieni z TVN mieli sami zgłosić się do Edwarda Miszczaka. Po tym, jak dowiedzieli się o swoim zwolnieniu, mieli skontaktować się z dyrektorem Polsatu, oferując swoje usługi i dostępność do pracy w konkurencyjnej stacji. 

Walka o gwiazdy trwa

Te doniesienia budzą zainteresowanie i spekulacje wśród obserwatorów branży medialnej. Wiadomo, że rywalizacja między stacjami telewizyjnymi jest silna, a zdobycie znanych twarzy konkurencji mogłoby stanowić ważny krok dla Polsatu. Jednak na obecnym etapie są to jedynie pogłoski, które mogą jeszcze wymagać potwierdzenia.

Przyszłość telewizji Polsat i jej ewentualne starania o werbunek byłych gwiazd TVN wciąż pozostają kwestią otwartą. Zmiany personalne i dalsze plany rozwoju stacji będą miały wpływ na kształtowanie się polskiego krajobrazu medialnego. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje od samego Edwarda Miszczaka lub przedstawicieli stacji Polsat, aby poznać dalsze kroki i ewentualne plany związane z przyszłością telewizji Polsat.

Najnowsze artykuły