Jak wygląda dziś Lodzia z „Rancza”? Najnowsze zdjęcie może niepokoić

POPULARNE DZIŚ

Magdalena Kuta to aktorka szeroko w Polsce rozpoznawana. Jednakże w ostatnich latach widzowie kojarzą ją głównie z rolą Lodzi w serialu „Ranczo”. Jak dziś wygląda serialowa Leokadia Czerepach? Będziecie zdziwieni.

Ranczo poniekąd dało jej drugie aktorskie życie. Przez dekadę wcielała się w rolę typowej pracownicy jednostki samorządowej. Była jedną z najbardziej charakterystycznych postaci kultowej już dziś produkcji.

Produkcji, która to z kolei drugie życie dostała, gdy 2 lata temu trafiła na platformę Netflix. Przypomnijmy, że w latach 2006-2016 „Ranczo” powstawało na zlecenie TVP. I to właśnie Telewizja Publiczna emitowała na swoich antenach komediowo-obyczajowy hit, za którym fani tęsknią coraz mocniej.

Lodzia z „Rancza” mocno się zmieniła. Oto, jak wygląda dziś Magdalena Kuta

Magdalena Kuta ma dziś 65 lat. Aktorka nie zmieniła się bardzo znacząco od czasów „Rancza”. Jednakże w najnowszej „odsłonie” wygląda totalnie inaczej, niż ją zapamiętaliśmy. Zdjęcie, które od niedawna krąży po sieci obrazuje, jak charakteryzacja i… czas mogą wpłynąć na wizerunek człowieka.

Doświadczoną aktorkę, serialową Leokadię Czerepach, możemy na platformie Netflix oglądać nie tylko w „Ranczu”, które wciąż jest tam dostępne. W jednej z najnowszych ról – w serialu „Gang Zielonej Rękawiczki” – Kuta zupełnie nie przypomina niewinnej, fajtłapowatej Lodzi z wilkowyjskiego Urzędu Gminy:

Lodzia z Ranczo TVP

Tak właśnie wygląda postać (Zuzanna Zemplińska), w którą Magdalena Kuta wciela się w „Gangu Zielonej Rękawiczki”. Produkcja ta to ośmioodcinkowa komedia kryminalna, opowiadająca historię trzech nieuchwytnych, szlachetnych złodziejek: Zuzy (Magdalena Kuta), Kingi (Małgorzata Potocka) i Alicji (Anna Romantowska), które po nieudanym napadzie ukrywają się w cichym domu opieki.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x