Michał Szpak w złym stanie. Bliscy nie chcą o tym mówić

Bardzo niejednoznaczny, acz raczej trudny okres w swoim życiu i karierze przeżywa Michał Szpak. Pochodzący z Podkarpacia artysta stosunkowo niedawno wyjawił swoją nieheteronormatywność, czym wzbudził niemałe emocje. Nie tylko wśród swoich „antyfanów”. Obecnie artysta czuje się coraz gorzej.

Jest aktywny, koncertuje, planuje kolejne wydarzenia. Jak jednak słyszymy od znajomych Michała w jego rodzinnym Jaśle, od kilku miesięcy czuje się on zdecydowanie mniej pewnie, niż wcześniej. Dla niektórych jego wizerunek i styl bycia stanowił coś „niecodziennego” od dawna. Na przestrzeni lat społeczeństwo zdążyło jednak przywyknąć do specyfiki Szpaka. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

O co pokłócili się Lewandowscy? Przy wszystkim był znajomy Roberta

Zdecydowanie gorzej jest od momentu, w którym Michał Szpak zaczął otwarcie mówić o swoich uczuciach, a przede wszystkim  – seksualności. Nawet swoją najnowszą trasę po największych miastach kraju – zdaniem wielu – „zseksualizował”, zapowiadając występy w sposób jednoznaczny: 

LOVE IS LOVE odpala. Już szykujemy dla was show. Będzie magicznie, mrocznie, kosmicznie i mocno, mocniej, najmocniej… I oczywiście będzie sexy„.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

„Michał Szpak uchylił niedawno w jednym z wywiadów rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego. Artysta określający siebie jako osobę panseksualną stwierdził, że jest „freekiem”, który w kwestii miłości „czeka na cud”” – czytamy na stronie Radia Złote Przeboje. Najbliżsi nie ukrywają, że boją się o niego. Choć z drugiej strony cieszą się, że Michał w końcu może być sobą i realizować się w tym, o czym marzył.

Zagrożenie czeka nawet w Jaśle. Michał Szpak po prostu się boi

Po tym, co ogłosił, niestety spotykają go nieprzyjemne sytuacje. Nawet w rodzinnym Jaśle, gdzie dotąd bardzo rzadko natykał na niechętne mu osoby. – Niektórzy niekoniecznie są źli, niektórzy po prostu nie rozumieją – słyszymy od osoby bliskiej Michałowi. 

Przypomnijmy, że redakcja mPress.pl w lipcu ubiegłego roku odwiedziła rodzinne miasto Michała Szpaka. Rozpytywaliśmy wówczas mieszkańców, z którego artysty wywodzącego się z ich niewielkiego miasteczka są bardziej dumni: Roxie Węgiel czy właśnie Szpak?

Jak widać, zdecydowanie wygrała młoda wokalistka. Nie może to jednak dziwić. Wciąż przecież spora część społeczeństwa – oględnie mówiąc – niekoniecznie akceptuje „odmienność”, tudzież oryginalność, którą od lat niezmiennie prezentuje Michał Szpak.

Jego styl bycia, podejście do relacji czy seksualności, dla wielu wciąż stanowi dziś szok. Z tego najpewniej wynikają nieprzyjemne lub nawet agresywne zachowania wobec artysty, który jest przecież jednym z tych – obok Roksany Węgiel – który rozsławia małe, podkarpackie miasteczko, jakim jest Jasło. 

Najnowsze artykuły