Lekarz zabrał głos ws. Sylwii Peretti. „Niestety, tak można to określić”

Była „Królową życia”. Jedną z największych gwiazd serialu przez sześć lat emitowanego na antenie TTV. Teraz 42-letnia celebrytka przechodzi przez istne piekło. Sobotnia tragedia – jak się okazuje – była dla Sylwii Peretti początkiem drogi przez mękę.

Śmierć dziecka zawsze boli szczególnie. Utrata go w takich okolicznościach – jeszcze mocniej. Natomiast sytuacja, w której na nieżyjącego już potomka wylewa się niewiarygodnie wielka fala hejtu, to już ból trudny do wyobrażenia. 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Nie zginął sam. Wraz z nim podróżowało trzech znajomych. Żaden z nich nawet nie zbliżał się do 30. roku życia. Mimo tego Patryk Peretii nie zachował dostatecznej ostrożności, a w dodatku – jak się okazuje – znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu – informowaliśmy na mPress.pl zaledwie wczoraj. 

Lekarz o stanie zdrowia Sylwii Peretti

Teraz Sylwia Peretti, powszechnie znana obserwatorom show-biznesu z serialu Królowe życia, przechodzi przez podwójny koszmar. Albowiem nie tylko przeżywa żałobę po tragicznie zmarłym 24-letnim Patryku. Musi także znosić to, co dzieje się w związku z wypadkiem w mediach. 

To przecież Patryk spowodował wypadek. Brawura, alkohol wykryty w jego organizmie, fakt iż wraz z nim zginęli niewinni młodzi ludzie. Wszystko to budzi niewiarygodnie wręcz silny ostracyzm społeczny. Czy jest szansa, że 42-letnia celebrytka się po tym pozbiera? 

POPULARNE DZIŚ: 

  1. Sylwia Peretti w ciężkim stanie. Wydano specjalne oświadczenie
  2. Niepokojące wieści z domu Jana Englerta: „Umieram”
  3. Hołowczyc przerwał milczenie. Tak skomentował śmierć Patryka Peretti

Głos na ten temat zabrał w rozmowie z redakcją mPress lekarz psychiatra. Jak się okazuje, sprawa jest bardzo złożona, o czym możecie więcej przeczytać TUTAJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły