Lewandowski wyśmiał Kożuchowską. Puścił z telefonu filmik z byłą gwiazdą „M jak miłość”

POPULARNE DZIŚ

Małgorzata Kożuchowska nie będzie zachwycona, gdy to zobaczy. Podczas podróży do bazy w Katarze Robert Lewandowski puścił kolegom z telefonu fragment serialu „M jak miłość” z jej udziałem. 

Reprezentacja Polski już od kilkudziesięciu godzin jest w Katarze, gdzie za zaledwie dwa dni rozpocznie się Mundial. Polacy swój pierwszy mecz rozegrają natomiast 22 listopada, przeciwko Meksykowi.

Robert Lewandowski pokazał kolegom fragment serialu M jak miłość

Gdy samolot z naszą kadrą narodową na pokładzie wylądował już na katarskiej ziemi, piłkarze zostali przeprowadzeni do specjalnego autokaru. Podczas podróży tymże, Robert Lewandowski próbował wytłumaczyć Grzegorzowi Krychowiakowi, o co chodzi z kartonami i Hanką Mostowiak w „M jak miłość”.

CZYTAJ TAKŻE: Co u Barbary Mularczyk? Mariolka z „Kiepskich” żyje dziś jak każdy z nas

Jak zapewne większość kibiców wie, całą piłkarską młodość (i nie tylko) „Krycha” spędził we Francji, a następnie podróżował po różnych ligach Europy. Nic więc dziwnego, że nie miał okazji śledzić losów Mostowiaków w kultowym serialu obyczajowym TVP. W to nie mógł uwierzyć Robert Lewandowski.

„Lewy” kpi ze sceny z Małgorzatą Kożuchowską. Uruchomił nagranie wideo

– On nie wie, o co chodzi z kartonami i Hanką Mostowiak w „M jak miłość”. Jak chcieli ją uśmiercić i w kartony wjechała – mówił do kolegów nasz najlepszy piłkarz.

W końcu nie wytrzymał, wyjął z kieszeni telefon i błyskawicznie znalazł groteskową scenę z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej na YouTube. – 11 lat temu to było?! – dziwił się „Lewy”. Wszystkiemu uważnie i z uśmiechem na ustach przyglądał się także selekcjoner Czesław Michniewicz. Ten moment od ok 12 min. filmu:

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x