Tomasz Hajto: Za moich czasów Lewandowski nie byłby kapitanem

Reprezentacja Polski wygrała wczoraj 2:0 z Wyspami Owczymi w meczu eliminacji Euro 2024. Oba gole strzelił kapitan, Robert Lewandowski.

Dyskusja na temat Lewandowskiego toczy się od jakiegoś czasu. Wielu kibiców uważa, że 35-letni gwiazdor Barcelony nie jest odpowiednią osobą do pełnienia roli kapitana kadry narodowej.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Dywagacje o tym prowadzą także eksperci w telewizji. Jeden z nich, Tomasz Hajto, a więc były reprezentant, również krytycznie wypowiedział się o najskuteczniejszym polskim piłkarzu w historii.

Hajto o roli kapitana

Zdaniem byłego piłkarza m.in. Schalke 04 czy też Southampton, Lewandowski w kadrze, w której występował przed laty Hajto, nie byłby kapitanem. Wszystko przez zbiór dużych i mocnych osobowości w tamtejszej reprezentacji.

– U nas nie byłby kapitanem. Za czasów mojej reprezentacji z takimi charakterami jak choćby Piotr Świerczewski czy Radosław Kałużny, przed pierwszym treningiem mielibyśmy z nim rozmowę i pytali, o kim myślał, mówiąc to w wywiadzie – powiedział na antenie Polsatu Sport Hajto w nawiązaniu do głośnych słów Lewandowskiego o braku osobowości w reprezentacji.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły