Robert Lewandowski podjął decyzję. „To koniec pewnej ery”

Niewyobrażanie – z perspektywy przeciętnego obserwatora – trudny okres przechodzi właśnie małżeństwo Lewandowskich. Zarówno Robert, jak i Anna są publicznie atakowani w przeróżnych kontekstach. Kapitan naszej kadry narodowej w końcu zdecydował się podjąć bardzo trudną decyzję. Naciskać miała sama Anna. 

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych napastników świata – snajper FC Barcelony. Z kolei jego żona to prawdziwa businesswoman. Prowadzi między innymi własny blog o tematy sportowo-żywieniowej oraz sklep, w którym bardzo chętnie zaopatrują się rodaczki. Sprzedaje własne produkty oraz między innymi plany treningowe.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Nadszedł jednak moment kulminacyjny, w którym Anna Lewandowska i jej ukochany chcą – kolokwialnie rzecz ujmując – możliwie szybko odciąć się od „polskiego piekiełka”. Bo to właśnie u nas doświadczają najbardziej bezlitosnego, a przy tym notorycznego hejtu. 

Trudna decyzja „Lewego”. Anna Lewandowska na niego wpłynęła? 

Zaledwie wczoraj opisywaliśmy zaskakująco szybko postępujące zjawisko społeczne, które nazwaliśmy końcem kultu Roberta Lewandowskiego. W przywoływanej publikacji nasz dziennikarz zauważył, że „tak źle jeszcze nie było”. Bo gdy wobec Roberta pojawiał się hejt, natychmiast w jego obronie stawali liczni fani. Dziś już praktycznie tego nie ma.

To już nie tylko plotki. Oto reakcja Lewandowskich na pytanie o brak obrączek

Co gorsza, z nienawistnymi komentarzami i zaczepkami spotykać musi się nie tylko sam piłkarz, ale i jego rodzina. Szczególnie Anna Lewandowska. Krytykują ją zarówno postronni internauci (za rzekome bycie z Robertem dla pieniędzy), jak i wieloletni menadżer Lewego – Cezary Kucharski. O tym pisaliśmy w artykule: Anna Lewandowska publicznie zaatakowana. „Gdy walczy o pieniądze, dostaje szczękościsku”

Lewandowscy uznali najwyraźniej, że „dobrze już było”. W najbliższym czasie mają zamiar skupić się na życiu w Barcelonie, gdzie w jednym z najsłynniejszych klubów świata występuje Robert Lewandowski. Ponadto jest tam znacznie bardziej ceniony, niż przez rodaków.

Koniec pewnej ery. Ostatni mecz Lewandowskiego w reprezentacji

Kapitan reprezentacji Polski zadeklarował natomiast zakończenie kariery reprezentacyjnej i wprost powiedział nawet, kiedy ono nastąpi. „Podziękować” za reprezentowanie naszego kraju chce po turnieju Euro 2024, który w przyszłym roku odbędzie się w Niemczech.

Zmagania najlepszych europejskich zespołów narodowych trwać będą w dniach 14 cze 2024 – niedz. – 14 lip 2024. Nie mamy jednak pewności, czy Polska zakwalifikuje się na turniej. Zatem ostatnim występem „Lewego” w biało-czerwonych barwach może być mecz barażowy o udział w ME (prawdopodobnie w marcu przyszłego roku).

– Półfinały baraży zostaną rozegrane 21 marca 2024 r. na stadionie reprezentacji, która znalazła się wyżej w zestawieniu Ligi Narodów. Finał odbędzie się pięć dni później, a gospodarz zostanie wylosowany – podają WP Sportowe Fakty. Zatem, jeśli reprezentacja Polski dotrze do decydującego spotkania barażowego o udział w turnieju finałowego, to właśnie 26 marca Robert Lewandowski pożegna się z drużyną narodową. Jeśli natomiast poprzez baraże uda nam się awansować, „Lew” po raz ostatni zagra z orzełkiem na piersi właśnie podczas wspomnianych Mistrzostwach Europy, których gospodarzami będą nasi zachodni sąsiedzi.

Inne popularne artykuły:

  1. Fernando Santos odchodzi? Po porażce z Albanią prezes PZPN chce zwolnić selekcjonera
  2. Kto za Fernando Santosa? „Kandydat jest tylko jeden”
  3. Teresa Lipowska bardzo się boi. „Choroba zaatakowała nagle, szanse są małe”
  4. Jest reakcja PKO BP na nasze artykuły. Klient błyskawicznie odzyskał pieniądze

Najnowsze artykuły